zavřít

Nová éra singleplayeru dorazila do Hearthstonu

Windows MAC

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vašek si z kraje letošního roku zaskočil do Paříže na akci pořádanou Blizzardem, kde přičichl k mnohým novinkám plánovaným pro Hearthstone. Jednou z nich byla například edice Rise of Shadows, jejíž karty se hřejí na virtuálních stolech už od 9. dubna. Neobvyklý důraz na příběh Vaška zaujal podstatně víc a konečně si ho mohou osahat úplně všichni hráči.

Příběhová kampaň The Dalaran Heist z vás udělá padoucha plnícího ďábelský plán, jehož cílem je krádež magického města Dalaran. Čeká vás celkem pět kapitol, během kterých budete s vybraným hrdinou čelit těžším a těžším zkouškám, přičemž si za vítězství budete vylepšovat balíček novými kartami, zatímco vás jediná prohra pošle úplně na začátek. Vašek tento mód ve svých dojmech přirovnal k Slay the Spire, čímž si získal mou pozornost.

V tuto chvíli jsou k dispozici první dvě kapitoly The Dalaran Bank a Violet Hold, zbylá tři vyjdou v následujících třech týdnech. Rozjetí příběhové kampaně vás nebude stát ani halíř. První kapitola a první hrdina je totiž k dispozici zdarma úplně všem. Zbylé kapitoly zakoupíte v balíčku za 20 dolarů, nebo samostatně za 7 dolarů nebo 700 zlatých.

Dohrání každé kapitoly vám vyslouží tři boostery z edice Rise of Shadows, za dohrání všech dostanete Golden Classic Pack. Pokud kampaň dokončíte na normální či heroickou obtížnost, dostanete navíc ještě dva motivy rubových stran karet.

A poslední odměnou za pouhé vlastnictví všech pěti kapitol je zlatá karta Zayle, Shadow Cloak. Stačí, když si do balíčku dáte jen a pouze ji, a zápas začnete s jedním z pěti předpřipravených balíčku ligy E.V.I.L., za kterou po příběhové stránce kopete. Tady není o čem přemýšlet. Zkuste si příběhový mód. Riskujete pouze to, že se vám zalíbí a budete do něj muset zainvestovat…

Hearthstone: Heroes of WarCraft

Tagy: online free-to-play karetní

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.