zavřít

Hyper Light Drifter se dočká pokračování Solar Ash Kingdom

Windows

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nezávislí vývojáři ze studia Heart Machine odhalili pokračování svého explorativního akčního RPG Hyper Light Drifter. Respektive ukázali pár vizuálně velmi uspokojivých záběrů a o samotné hře toho moc neřekli. Půjde o další RPG, skákačku, nebo něco docela jiného? Těžko říct. Už teď ale víme, že se od nádherného pixel artu v Solar Ash Kingdom výtvarně přesunuli k neméně nádhernému, ale vyhlazenějšímu stylu.

Heart Machine dokonce ani neprozradili, jaké žánrové kolonky bude Solar Ash Kingdom vlastně splňovat, ani kdy vyjde. Kyberfantastický styl a barevná paleta zůstávají zachovány, dost možná se ale z 2D rozšíří o třetí rozměr. A o rychlobruslaře.

Hyper Light Drifter vyšel na plejádě platforem od PC přes PlayStation 4, Xbox One a Switch až po obskurní, polozapomenutou Ouyu. Na konci minutového traileru na Solar Ash Kingdom se ovšem objevuje logo Epic Game Store, takže se může stát, že se hráči na počítačích dočkají minimálně časové exkluzivity, kdy si tuhle blíže nedefinovanou kyberpunkovou záležitost nezahrají nikde jinde. Jejich vydavatelé Annapurna Interactive totiž nedávno čistě pro Epic Store vydali i akční RPG Ashen.

Na každý pád se Solar Ash Kingdom dočkáme minimálně tam, ale o co tam vlastně půjde a kdy to bude, je ve hvězdách. Heart Machine se nicméně o hře a jejích bližších specifikacích brzy plánují rozpovídat ve vývojářských deníčcích, takže buďte trpěliví.

Tagy: Indie kyberpunk minimalismus

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.