zavřít

Američané se dočkají Metal Gear Solid: The Legacy Collection

PlayStation 3

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste fandy Metal Gear Solid a chtěli byste jej mít k jeho pětadvacátým narozeninám v nějakém uceleném balení, začněte buď závidět hráčům v Severní a Jižní Americe, nebo se raději podívejte po nějakých prodejcích v těchto končinách. Pro tyto regiony a žádné jiné (alespoň zatím) byla ohlášena mohutná kolekce her z universa Metal Gear, která nese název Metal Gear Solid: The Legacy Collection.

Edice vyjde na PlayStation 3 a najdete v ní následující tituly: Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: HD Edition, Metal Gear Solid 3: HD Edition, v níž najdete MSX verze Metal Gear a Metal Gear 2, Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition, Metal Gear Solid: VR Missions a Metal Gear Solid 4: Trophy Edition. To je celkem úctyhodný seznam, v němž potěší i kompletní verze bonusy obohacených edic.

Pokud by vám to nestačilo, v celém balení bude i dva komiksy od Ashleyho Wooda. Celá kolekce vyjde v červnu tohoto roku, takže je de facto za rohem. Teď už ji jen sehnat a nebo přesvědčit Konami, aby The Legacy Collection vydali i v Evropě.

Tagy: kolekce stealth akční HD remake

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.