Orcs Must Die! 2

Orcs Must Die! 2

Články

Nezávislý rozcestník – Gamescom 2012 #1

Letošní Gamescom ukázal obvyklé podezřelé v jasnějším, ale i v matnějším světle, představil pár skvělých nezávislých titulů, a nebál se ani poněkud odvážnějších kousků z kategorie bizár. Zkrátka a dobře: nezávislá tvorba jak má být, jakou ji máme rádi a o jaké si dnes můžeme číst. Tak s čtením do chuti!

Orkové budou umírat na konci července, už podruhé

Nová (kampaň), nový (systém upgradů), více (nepřátel), více (obranných prostředků) – tak zní čtyřslovné zaklínadlo, kterým bude chtít omámit hráče prvního dílu, ale i zbrusu nové oběti Orcs Must Die! 2. První díl zkombinoval akci a tower defense hratelnost tak dobře, že si u nás vysloužil osmičku a mám takový pocit, že by Jakub šel ještě výš, kdyby hře nechyběl multiplayer, po němž každým písmenkem kódu koncept hry volal. Bohužel, nedočká se jej v té pravé, kompetitivní, podobě ani ve dvojce, která podle čerstvého oznámení tvůrců vyjde 30. července.

Proč nebude Orcs Must Die! 2 na Xboxu 360

Když vývojáři z Robot Entertainment včera oznámili Orcs Must Die! 2, tak trochu se doufalo, že dodatečná tiskovka k xboxové verzi hry teprve dorazí. Bohužel to tak nebude. Po zkušenostech z prvního dílu se autoři rozhodli, že dvojku vyrobí výhradně ve verzi pro osobní počítače.

Oznámení Orcs Must Die! 2 aneb tentokrát i s kooperací

Robot Entertainment dnes oznámili akční strategii Orcs Must Die! 2, která oproti jedničce přinese hlavně kooperativní mód. Kromě přepracované knihy kouzel a více způsobů, jak klást pasti a zabezpečit svoji pevnost, hra nabídne i nový systém upgradů, jiné nepřátele a samozřejmě celou novou kampaň. Majitelé původní hry si ve dvojce budou moci odemknout exkluzivní obsah.