Oznámení Orcs Must Die! 2 aneb tentokrát i s kooperací
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Orcs Must Die! 2 aneb tentokrát i s kooperací

2. 4. 2012 19:16 | Novinky | autor: levis |

Robot Entertainment dnes oznámili akční strategii Orcs Must Die! 2, která oproti jedničce přinese hlavně kooperativní mód. Kromě přepracované knihy kouzel a více způsobů, jak klást pasti a zabezpečit svoji pevnost, hra nabídne i nový systém upgradů, jiné nepřátele a samozřejmě celou novou kampaň. Majitelé původní hry si ve dvojce budou moci odemknout exkluzivní obsah.

Klasický princip tower defense, z něhož Orcs Must Die! vychází a přidává k němu báječnou frenetickou akční složku, se jinak měnit nebude. "Vloni jsme hráče vyzvali, aby zabili co nejvíc orků. Do dnešního dne jich povraždili jen 3,4 miliardy. Proto jsme se rozhodli, že bez kooperativní hry se k dostačujícímu počtu zabitých jen tak nedopracujeme," vysvětlují autoři žoviálně v tiskové zprávě.


Druhý díl prý rozšíří počet způsobů, jimiž půjde orky upalovat, házet, vraždit či jim odsekávat končetiny - o to vše se za vás postarají i nové smrtonosné pasti. Dvojka začne jen pár dnů po konci původní hry, kdy se k Válečnému mágovi přidává Kouzelnice - bývalá čarodějka, zodpovědná za zničení Řádu. Pokud se rozhodne v kampani hrát za ní, budete si od nepřátel udržovat odstup, čarovat nebo orky dokonce na dálku ovládat. Za každý znovu odehraný level budete získávat lebky, které půjde utratit za persistentní upgrady obrany.

zdroj: Archiv

Orcs Must Die! 2 bude v hratelné podobě k vidění tento víkend na PAX East, pro PC by měla hra vyjít v létě 2012. Tisková zpráva zmiňuje pouze digitální verzi hry, jež bude ke stažení na Steamu. Další informace se budou postupně objevovat na homepage.

Nejnovější články