Observation

Observation

Články

Seznam exkluzivních her na Epic Games Store

Snad jednou týdně se objeví zpráva o úplně nové, případně již dříve oznámené hře, která se na určitou či neurčitou dobu stane exkluzivitou Epic Games Storu. Lidský mozek není schopný si všechna ta oznámení pamatovat, proto jsme se rozhodli shromáždit všechny takové hry na jednom místě. Počítadlo se prozatím zastavilo na 101.

Včerejší State of Play ukázalo nové trailery pro Days Gone, Mortal Kombat 11 a Observation

Včera v deset hodin večer proběhlo první State of Play (video od Sony soustředěné na nové hry pro PlayStation 4 a PSVR) a bylo to... No, řekněme, že jsme lehce zklamaní. Těšili jsme se na nové informace ohledně velkých exkluzivit a dočkali jsme se převážně VR titulů, kterým se budu věnovat v dalším samostatném článku. Teď už ale dost řečí, pojďme se společně podívat na nové trailery ke hrám, které nevyžadují speciální brýle.

V Observation se stanete umělou inteligencí vesmírné stanice

Kdo v dětství nechtěl být popelářem, chtěl být alespoň kosmonautem. Zatímco toho prvního snu se většina lidí před dospělostí vzdá, výlety do vesmíru nás na rozdíl od odpadků lákají stále. Na jeden takový vás vezme i sci-fi thriller Observation, ovšem spíše než ze skafandru budete šrumec vesmírné stanice pozorovat očima palubní umělé inteligence.

Bleskovky

  • 17. 5. 2022 - Nový Humble Bundle nabízí We Happy Few, Super Meat Boy a další. Koupí podpoříte léčbu cukrovky

  • 23. 6. 2020 - Stahujte češtinu pro XCOM: Chimera Squad, těšte se na Observation a Vampyr