Square Enix odkládá dvě očekávané hry – Final Fantasy VII Remake a Marvel’s Avengers
zdroj: tisková zpráva

Square Enix odkládá dvě očekávané hry – Final Fantasy VII Remake a Marvel’s Avengers

14. 1. 2020 15:56 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Nakonec ty naše obavy o přeplněném jaru 2020 byly docela zbytečné. Po odsunutí The Last of Us: Part II, Watch Dogs Legion a Gods and Monsters si budeme muset počkat na další dvě velké hry, od kterých máme nemalá očekávání a obě zastřešuje vydavatel Square Enix – Final Fantasy VII Remake a Marvel’s Avengers.

Final Fantasy VII Remake je předělávka takového rozsahu, že ji dostaneme v průběhu následujících let po kouskách. A i na její první část, která svými trailery jednoduše bere dech, si budeme muset počkat. Ale jen o jeden měsíc déle, to už nějak vydržíme.

Z původního data vydání 3. března je nyní 10. duben a jako důvod nezaznívá nic jiného než nutnost vypilovat to, co je potřeba vypilovat. Tvůrci se samozřejmě omlouvají, ale fanoušci jistě pár týdnů udrží svá očekávání na uzdě, když to znamená, že nedostanou rozpracovanou hru.

V případě Marvel’s Avengers, kteří sice z videí nevypadají nijak extra lákavě, ale dojmy novinářů jsou naopak docela pozitivní, jde o znatelnější odklad naznačující větší problémy ve vývoji. Původně měla hra vyjít už 15. května a mohli jste s ní strávit třeba léto, pokud vám dovolená mimo domov nic neříká. Ale teď se po vás chce, abyste přijali myšlenku, že Marvel’s Avengers dorazí v měsíci, na který se netěší žádný student. Nové datum vydání je 4. září.

Z velkých her nám na začátek roku zbývá například Yakuza: Like a Dragon, Warcraft III: Reforged, Nioh 2, Doom Eternal, Bleeding Edge, Half-Life: Alyx, Resident Evil 3 a Cyberpunk 2077. Málo toho není a je asi dobře, že se zbytek rozmělnil na další měsíce roku.

Nejnovější články