zavřít

Chcete chaos? Pusťte si trailer remaku Final Fantasy VII

PlayStation 4

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Jedna z nejlépe vypadajících her letošní E3 samozřejmě nemůže chybět na japonském veletrhu videoher Tokyo Game Show. Final Fantasy VII Remake se tam dočkal nového, díky bohu anglicky dabovaného traileru, ze kterého se vám zatočí hlava.


I když se remaku, který je spíš reimaginací, dočkáte po kouscích (jakýchsi epizodách s opravdu dlouhými prostoji), neznamená to, že by v jeho první části nebylo nic k vidění. To dokazuje nejnovější trailer, který, kdyby měl třeba šest minut, by byl docela normální, ale tvůrci se rozhodli narvat obrovské množství informací do méně než tří minut.

Výsledkem je chaotická prezentace střídajících se 1–2vteřinových výjevů z různých částí příběhu, ze které se předlohy neznalému divákovi tak akorát zamotá hlava. Naopak znalci se zde dočkají Shivy, Ifrita, investigativního spolku The Turks, poskoků Shinry a dalších.

Final Fantasy VII Remake vyjde 3. března zatím pouze na PlayStationu 4.

Tagy: Final Fantasy (série) remake

Zdroje: TheSixthAxis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.