zavřít

Remake Final Fantasy VII konečně v akci, ve videu se ukázali Cloud i Aerith

PlayStation 4

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

O remaku milovaného JRPG Final Fantasy VII jsme se dozvěděli už v roce 2015 a od té doby jsme o něm neslyšeli ani slovo. Ve Square Enixu se ale konečně smilovali a vydali video. A ne jen tak ledajaké. Je to video přímo ze hry, takže uvidíte, jak remake FFVII doopravdy vypadá, jak se hýbe – a možná i vytušíte, jak se změnil z hlediska hratelnosti.

Z krátké ukázky to zatím vypadá, že bychom se mohli dočkat akčnějšího soubojového systému, i když na nějaké definitivní soudy je pořád ještě příliš brzy. Na co není příliš brzy? Na obdivování grafiky, která vypadá fantasticky. Oblíbené postavy v čele s Cloudem a Aerith vypadají velice čerstvě. A jak asi bude v pěkné grafice působit TEN příběhový zvrat?

Víc informací o hře se máme dozvědět v červnu, takže pravděpodobně někdy v období kolem E3, nebo spíš přímo během konference. Další třikrát podtržená poznámka do étrojkového poznámkového bloku.

Kdy bychom se remaku mohli dočkat, to zatím není úplně jasné, ale podle jednoho z bossů ze Square Enixu, pana Nomury je už „většina plánů před vydáním připravená“. Myslím, že den D nastane už letos – aspoň tedy pro ty, kdo vlastní PlayStation 4. Majitelé ostatních herních systémů prozatím mohou po sličných dívkách a obrovitánských čepelích jen závistivě pokukovat.

Tagy: remake

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.