Záběry z remaku Final Fantasy VII nabízí první pohled na souboje
zdroj: Archiv
Video

Záběry z remaku Final Fantasy VII nabízí první pohled na souboje

5. 12. 2015 22:01 | autor: Aleš Smutný |

Je to možné? Mohl by se Final Fantasy VII Remake skutečně nezpronevěřit odkazu a přinést původní hru v moderní podobě a přitom věrnou předloze? Nové video ze hry, tentokrát i se záběry z hraní, stále více podporují tuhle naději. Na jedné straně máme známé hrdiny, jako Barreta, Jessie, či Wedge v realistické podobě, scény přetvořené z původní hry a celkovou příběhovou věrnost – tedy alespoň v tomto krátkém videu.

Na druhé straně je tu soubojový systém, který, ač se zdá být akční, zjevně bude variací na ATB systém. Stačí se podívat do spodního rohu, kde se objevují známé příkazy jako Attack, Magic, Summon, Items a Defend. Hádám, že systémově asi bude mít remake blízko ke Crisis Core: Final Fantasy VII, což by byla skvělá volba.

Ačkoliv jsem Final Fantasy VII hrál a ne jednou, vážně se těším na to, až budu s Cloudem probíhat v kompletně novém prostředí a s pedantickým okem nostalgika zkoumat, jak tvůrci přetvořili jednotlivé lokace, nepřátele a samozřejmě spojence. Nicméně, do kdy si na vydání počkáme je ve hvězdách.

Od zítřka ovšem bude na PlayStation 4 k dostání remasterovaná verze původní hry z PC. Ta se od té z PlayStation 3 liší vyšším rozlišením, přítomností trofejí apod. Takže, pokud si chcete připomenout na PS4 původní klasiku, která, snad až na vizuální stránku, nestárne, máte šanci. A já se budu těšit na další video k Final Fantasy VII Remake, kde by mohli ukázat třeba Aerith a nebo Sephirota.

zdroj: Archiv

Nejnovější články