Hyper Light Drifter se dočká pokračování Solar Ash Kingdom
zdroj: tisková zpráva

Hyper Light Drifter se dočká pokračování Solar Ash Kingdom

15. 3. 2019 8:45 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Nezávislí vývojáři ze studia Heart Machine odhalili pokračování svého explorativního akčního RPG Hyper Light Drifter. Respektive ukázali pár vizuálně velmi uspokojivých záběrů a o samotné hře toho moc neřekli. Půjde o další RPG, skákačku, nebo něco docela jiného? Těžko říct. Už teď ale víme, že se od nádherného pixel artu v Solar Ash Kingdom výtvarně přesunuli k neméně nádhernému, ale vyhlazenějšímu stylu.

Heart Machine dokonce ani neprozradili, jaké žánrové kolonky bude Solar Ash Kingdom vlastně splňovat, ani kdy vyjde. Kyberfantastický styl a barevná paleta zůstávají zachovány, dost možná se ale z 2D rozšíří o třetí rozměr. A o rychlobruslaře.

zdroj: Archiv

Hyper Light Drifter vyšel na plejádě platforem od PC přes PlayStation 4, Xbox One a Switch až po obskurní, polozapomenutou Ouyu. Na konci minutového traileru na Solar Ash Kingdom se ovšem objevuje logo Epic Game Store, takže se může stát, že se hráči na počítačích dočkají minimálně časové exkluzivity, kdy si tuhle blíže nedefinovanou kyberpunkovou záležitost nezahrají nikde jinde. Jejich vydavatelé Annapurna Interactive totiž nedávno čistě pro Epic Store vydali i akční RPG Ashen.

Na každý pád se Solar Ash Kingdom dočkáme minimálně tam, ale o co tam vlastně půjde a kdy to bude, je ve hvězdách. Heart Machine se nicméně o hře a jejích bližších specifikacích brzy plánují rozpovídat ve vývojářských deníčcích, takže buďte trpěliví.

Nejnovější články