Američané se dočkají Metal Gear Solid: The Legacy Collection
zdroj: Archiv

Američané se dočkají Metal Gear Solid: The Legacy Collection

23. 4. 2013 11:15 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Pokud jste fandy Metal Gear Solid a chtěli byste jej mít k jeho pětadvacátým narozeninám v nějakém uceleném balení, začněte buď závidět hráčům v Severní a Jižní Americe, nebo se raději podívejte po nějakých prodejcích v těchto končinách. Pro tyto regiony a žádné jiné (alespoň zatím) byla ohlášena mohutná kolekce her z universa Metal Gear, která nese název Metal Gear Solid: The Legacy Collection.

Edice vyjde na PlayStation 3 a najdete v ní následující tituly: Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: HD Edition, Metal Gear Solid 3: HD Edition, v níž najdete MSX verze Metal Gear a Metal Gear 2, Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition, Metal Gear Solid: VR Missions a Metal Gear Solid 4: Trophy Edition. To je celkem úctyhodný seznam, v němž potěší i kompletní verze bonusy obohacených edic.

Pokud by vám to nestačilo, v celém balení bude i dva komiksy od Ashleyho Wooda. Celá kolekce vyjde v červnu tohoto roku, takže je de facto za rohem. Teď už ji jen sehnat a nebo přesvědčit Konami, aby The Legacy Collection vydali i v Evropě.

Nejnovější články