No More Heroes

No More Heroes

Články

Japonský Tarantino Suda51 vypráví o svých zrušených hrách

Suda51, vlastním jménem Goichi Suda, je mezi japonskými vývojáři něco jako samorostlá superstar. Trojice her Killer7, The Silver Case a No More Heroes mu vysloužila označení japonského herního Tarantina a jeho hry přitahují neustále pozornost pro svou nekonvenčnost. Suda začal s hrami v devadesátých letech v Human Entertainment a většinu titulů vydával především v Japonsku. "Roku 1998 jsem šel na volnou nohu. O rok později jsem zkrachoval," uvádí přednášku na konferenci Reboot v chorvatském Dubrovníku. Oklepal se, založil studio Grasshopper Manufacture a šel dál. Celé povídání zaměřil na hry, které se mu nikdy nepovedlo vydat. Pojal tedy přednášku v momentálně oblíbeném stylu "fuckupů".

Brutální No More Heroes pro Wii

Exkluzivní hra pro konzoli Wii, kterou připravuje studio Grasshoper Manufacture v čele s chlapíkem jménem Goichi Suda, bude dosti brutální záležitost.

Hrdinové z No More Heroes

Mnozí z vás patrně zaregistrovali unikátní (byť z hlediska hratelnosti nepříliš přitažlivou) hru Killer 7 od studia Grasshoper Manufacture.

Bleskovky

  • 26. 10. 2021 - Tvůrce No More Heroes koupil čínský NetEase

  • 18. 9. 2018 - Suda51 momentálně jedná s vydavatelem Marvelous o případném portu her No More Heroes a Desperate Struggle na Switch.