Nintendo Labo

Nintendo Labo

Články

Switch se dočká své první virtuální reality v dalším balíčku stavebnice Labo

Už tu byl takzvaný Variety Kit s rybařením, hraním na piáno, závoděním na motorkách a dalšími minihrami následovaný obřím batohem a hrou s robotem demolujícím město. Nintendo loni vydalo ještě třetí balíček zaměřený čistě na závodění s volantem a letadlem. Letošní první a v pořadí čtvrtá sada Laba si odvážně bere na paškál virtuální realitu.

Best of 2018: Překvapení roku

Očekávání byla obrovská, výsledek průměrný. Ve videoherní historii pravidelný jev. Ale protože ve vesmíru musí být rovnováha, existují také hry, jimž úspěch předpovídal málokdo, přesto nás ve výsledku přesvědčily o svých kvalitách. Představujeme největší překvapení roku 2018.

Nechcete si kupovat Labo? V pražském Creative World si ho můžete jen zkusit

Plně chápu, že se spoustě lidí nechce do kartonového příslušenství k Nintendo Switch hned investovat tisíce korun. Pro opatrné zájemce si však české zastoupení Nintenda ve spolupráci s pražským Creative World připravilo prostor, kde si během dvou hodin můžete Labo otestovat přímo v akci. Otevřeno má každý den až do konce března příštího roku.

Nintendo představuje zatím nejpromakanější Labo: Vehicle Kit

Třetí Labo Kit oznámilo Nintendo vlastně docela nedávno. Vehicle Kit se dostane na trh už v polovině září, a tak tu po stručné ukázce z července máme plnohodnotné představení toho zatím asi nejkomplexnějšího, největšího a minimálně na pohled nejzajímavějšího Kitu.

Nové Nintendo Labo připomíná kartónovou verzi The Crew 2

Nintendo dokáže soustavně udivovat. Stejně tak, jako nás při svém oznámení překvapilo samotné Nintendo Labo, nečekali jsme ani jeho „pokračování“. To se jmenuje Nintendo Labo Vehicle Kit, bude zaměřené na trojici vozidel a vyjde už 14. září. Vehicle Kit bude obsahovat tři projekty, a to auto, letadlo a ponorku. Všechna vozidla si navíc můžete upravit pomocí speciálních klíčů a získat tak různé schopnosti, které z běžné jízdy/letu/plavby udělají něco víc.

E3 2018: redakční predikce

Než se naplno strhne celá ta zámořská mela, sedli jsme si ke svým křišťálovým koulím, abychom zavěštili, co že to na E3 2018 vlastně uvidíme. Následující odstavce jsou plné dohadů, zbožných přání a občas nějaké té jedovaté poznámky na adresu společností, od nichž toho zas tak moc neočekáváme. Už zítra večer společně začneme odhalovat, nakolik byly naše předpovědi přesné.

Bleskovky

  • 3. 5. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 17. týdne roku 2018: 1. God of War, 2. Far Cry 5, 3. Nintendo Labo Toy - Con 01: Variety Kit.