Need for Speed: No Limits
Věková dostupnost

Need for Speed: No Limits

Články

Mobilní Need for Speed: No Limits zkrátí čekání na další díl pro PC a konzole

Kdyby mi někdo před deseti lety ukázal Need for Speed: No Limits a řekl mi, že hra běží na mobilu, asi bych se rozpačitě podíval na Hada na své 3310 a poznamenal něco o sci-fi. Na iOS a Android vycházející závody vypadají vážně dobře a hlavně nabídnou závodní vyžití fanouškům značky v době, kdy se na Need for Speed hře pro PC a konzole nepracuje, protože se série podle EA unavila a potřebuje čas na zotavenou.

Tvůrci Real Racing 3 chystají Need for Speed: No Limits pro mobily

Věčná série Need for Speed si dala letos na konzolích a PC pauzu, snad aby se příští rok vrátila (doufejme) s pořádnou fanfárou. Jistou formou náhražky může být pro fanoušky série hra Need for Speed: No Limits pro mobilní telefony a tablety. Novou hru mají na svědomí tvůrci ze studia Firemonkeys, které můžete znát díky několika mobilním hrám včetně Real Racing 3. No a na vývoji se podílel i Ken Block, kterého asi nemusím představovat - ve hře si navíc zajezdíte přímo s jeho novým autem.

Bleskovky

  • 28. 1. 2015 - V Need for Speed: No Limits je nutné jednou za čas naplnit nádrž svého vozu plynem - buď je nutné si počkat, nebo zaplatit zlatem (1$ = cca 1 zlato).

  • 7. 1. 2015 - Video: Mobilní titul Need for Speed: No Limits opět nabídne mnoho možností vytunění vozu.

Hodnocení Metacritic:
67/100