Need for Speed: Carbon

Need for Speed: Carbon

Články

Need for Speed: Carbon - dojmy z dema

Už je to tu zas. Další rok a další "Needi". Potřebujeme dávku rychlosti, protože na PC se toho příliš neděje a na virtuální volanty se práší. EA jsou však spasitelem, jehož slova v posledních ročnících série hořknou v ústech.

Need for Speed: Carbon v obrazech

Už letos v listopadu se slavná závodní série Need For Speed společnosti Electronic Arts rozroste o nový titul s názvem Need For Speed Carbon.

A zase ten Need for Speed: Carbon

V poslední době žijí fanouškové série Need for Speed relativně nedávno ohlášenou hrou Need For Speed Carbon, která by se měla objevit už letos na podzim (konkrétně v listopadu - předobjednávka na TISCALI Gameshopu) ve variantách pro PC, Xbox 360, Xbox, Playstation 2, GameCube, Nintendo DS, Sony PSP, Playstation 3 a Nintendo Revolution.

Need for Speed: Carbon - dojmy 2.část

Druhá polovina článku napsaného na základě pražské prezentace EA pojednává o pomoci týmu při závodech, modelování vozů díky revolučnímu Autosculpture, dále o zpracování, fyzikálním modelu nebo o poškození.

Need for Speed: Carbon - preview

Exkluzivně vám přinášíme první konkrétnější informace o desátém dílu NFS. Vyznačuje se nebezpečnými závody na úbočí kaňonu nad propastí a klade důraz na výběr parťáků. Aktualizováno o obrázky a další střípky.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
11. listopadu 2006
Recenze