Mothergunship

Mothergunship

Články

V Mothergunship si vyrobíte třeba kulomet osazený brokovnicemi a laserovými puškami

Crafting je dnes součástí snad každé druhé hry. Většinou se týká výroby různých užitečných nástrojů a zbraní, ale snad žádná hra nešla s tvorbou smrtících nástrojů tak daleko jako Mothergunship. V podstatě osazujete zbraně zbraněmi a ty dalšími zbraněmi, až vám v ruce zůstane hrůzná monstrozita posílající mimozemšťany na onen svět rychlostí blesku.

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

S novým týdnem je tu opět několik nových titulů, které se perou, alespoň na dálku, o vaši pozornost (a peníze). Pravda, tentokrát jich není moc, ale najdete mezi nimi i titul, který patří k domácí produkci a nebo jednoho známého modrého ježka. Ostatně, podívejte se sami ve videu, které pro vás připravil Honza Vondrášek.

V Mothergunship si postavíte zbraň na míru a pak se jen věnujete zběsilé akci

Tříčlenné vývojářské studio Terible Posture Games spojilo své síly s českými Grip Digital při tvorbě střílečky Mothergunship. Nicméně, tvůrcům označení střílečka nestačí, označují ji jako „bullet-hell FPS“ což by vám mělo napovědět, v jakém stylu asi bude hratelnost. Stovky projektilů, které létají kolem vašeho virtuálního já, smrtící balet, ve kterém vám partnerku dělá vaše modulárně upravovaná zbraň, kterou si přizpůsobíte sobě na míru.

Bleskovky

  • 30. 7. 2021 - Epic rozdává výbornou střílečku Mothergunship a vláčkovou simulaci Train Sim World 2

  • 26. 7. 2021 - Díky Epicu se zdarma dostanete do bitevní vřavy první světové války

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
23. července 2018
Recenze