V Mothergunship si postavíte zbraň na míru a pak se jen věnujete zběsilé akci
zdroj: Archiv

V Mothergunship si postavíte zbraň na míru a pak se jen věnujete zběsilé akci

16. 2. 2017 11:39 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Tříčlenné vývojářské studio Terible Posture Games spojilo své síly s českými Grip Digital při tvorbě střílečky Mothergunship. Nicméně, tvůrcům označení střílečka nestačí, označují ji jako „bullet-hell FPS“ což by vám mělo napovědět, v jakém stylu asi bude hratelnost. Stovky projektilů, které létají kolem vašeho virtuálního já, smrtící balet, ve kterém vám partnerku dělá vaše modulárně upravovaná zbraň, kterou si přizpůsobíte sobě na míru.

S procedurálně generovanými úrovněmi a rychlou, zběsilou akční hratelností už dnes díru do světa neuděláte. Tvůrci se tak rozhodli kromě de facto nekonečné akce, kdy se vám generují nové a nové úrovně i nepřátelé, dodat především možnost vyrobit si vlastní zbraň. Mothergunship nabídne modulární systém, v němž můžete detailně upravovat co vaše zbraň střílí, odkud a v jakém množství.

zdroj: Archiv

To je ostatně vidět i v prvním traileru. Autoři uvádí jako příklady třeba dvanáctihlavňový raketomet, ze kterého létají naváděné střely nebo bleskometnou brokovnici. Případně zbraň, na kterou si můžete přimontovat akvárko. Ne, netuším, jaký je její smysl, ale určitě vypadá lépe.

Kdyby na vás těch robotů, raketometů, věží a obrovitých bossů bylo moc, můžete spojit své síly a zbraně s kamarádem v rámci kooperace. Mothergunship vyjde na PC, PS4 a Xbox One, ale zatím není jasné kdy.

Nejnovější články