Men of War: Assault Squad

Men of War: Assault Squad

Články

Průlet světem modifikací - dáte si 2. světovou strategickou?

Stalo se to vlastně zcela náhodou. Omylem jsem na Steamu spustil strategii Men of War: Assault Squad, na kterou jsem už několik měsíců nesáhl. Skoro jsem zapomněl, jak bezvadně se v ní louskají pancíře, jaké prvotřídní válečné představení dokáže tento titul sehrát a spolknout mě. Začal jsem tedy pátrat, co nabízejí její bezplatné modifikace.

Vyhlášení soutěže o 5 originálek Men of War: Assault Squad

Soutěž o pětici PC originálek výborné válečné strategie Men of War: Assault Squad byla určena pro fajnšmekry, kteří si komplexnost a modifikovatelnost her v sérii Men of War už sedmým rokem velmi rádi užívají. Jen nás překvapilo, kolik takových se mezi vámi nachází, otázky mohly být klidně trošku obtížnější. Ale to už vem čert, odpovědi na otázky najdete po rozkliku a seznam výherců, kterým brzy rozešleme hry, máte přímo pod textem.

Rozhovor s hlavním designérem Men of War: Assault Squad

U příležitosti vydání recenze skvělé strategie Men of War: Assault Squad jsme se hlavního designéra Chrise Kramera zeptali na pár otázek ohledně nedávno vydané hry, tvůrčích záměrů nebo třeba vlivu fanouškovské komunity na výslednou podobu hry.

Zapojte se do open bety Men of War: Assault Squad

Ruská společnost 1C v současnosti připravuje hned dva nové tituly v Men of War sérii. Do období vietnamské války situovaný Men of War: Vietnam a spíše multiplayerově orientovaný Men of War: Squad Assault. A právě druhou jmenovanou hru si nyní můžete zahrát v rámci otevřené bety (odkaz na podrobnosti), jejíž jedinou podmínkou je účet na Steamu, přes který to celé běží.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
16. března 2011
Recenze