Máte námět či připomínku? Napište nám
Vyhlášení soutěže o 5 originálek Men of War: Assault Squad
zdroj: Archiv
Téma

Vyhlášení soutěže o 5 originálek Men of War: Assault Squad

27. 6. 2011 9:00 | autor: Redakce Games.cz |

Soutěž o pětici PC originálek výborné válečné strategie Men of War: Assault Squad byla určena pro fajnšmekry, kteří si komplexnost a modifikovatelnost her v sérii Men of War už sedmým rokem velmi rádi užívají. Jen nás překvapilo, kolik takových se mezi vámi nachází, otázky mohly být klidně trošku obtížnější. Ale to už vem čert, odpovědi na otázky najdete po rozkliku a seznam výherců, kterým brzy rozešleme hry, máte přímo pod textem.

Výherci:

Hubert Pisecny - Trebišov
Ing. Jan Komosný - Rohatec
Lukáš Cohorna - Nové Město nad Metují
Stanislav Mohylčák - Chotěboř

Otázky a odpovědí:

A) Kdy a kde se uskutečnila největší tanková bitva 2. světové války? - Bitva u Kurska/Prochorovky, léto 1943, v rámci operace Zittadelle (nebylo nutné)

b) Jak se jmenuje, ve kterém roce vyšla a jaké hodnocení dostala na Games.cz úplně první hra v sérii Men of War (bacha na zrádné názvy)? - Soldiers: Heroes of World War II (OutFront), vyšla v roce 2004, v recenzi na Games obdržela hodnocení 9/10

c) Kdy skončila v Evropě 2. světová válka + kdy a kde kapitulovaly poslední německé jednotky? - Druhá světová válka v Evropě skončila 8. května 1945 před půlnocí, kdy vstoupila v platnost kapitulace německých vojsk podepsaná v Remeši a v Berlíně. Část otázky o kapitulaci posledních německých jednotek jsme nehodnotili, nebyla zadaná přesně a mnozí z vás to pochopili tak, že chceme znát termín kapitulace na našem území.

 

Nejnovější články