zavřít

Zapojte se do open bety Men of War: Assault Squad

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ruská společnost 1C v současnosti připravuje hned dva nové tituly v Men of War sérii. Do období vietnamské války situovaný Men of War: Vietnam a spíše multiplayerově orientovaný Men of War: Squad Assault. A právě druhou jmenovanou hru si nyní můžete zahrát v rámci otevřené bety (odkaz na podrobnosti), jejíž jedinou podmínkou je účet na Steamu, přes který to celé běží.

Beta obsahuje dvě hratelné frakce: USA a Německo. Plná hra jich bude mít celkem pět (navíc ještě Japonsko, Velkou Británii a Rusko). Z herních módů si v betě můžete vyzkoušet nový skirmish mód na dvou mapách pro čtyři hráče, ale k dispozici jsou i staré známé (údajně vylepšené) multiplayer módy včetně Assault Zone, Combat a Frontlines.

Abyste se mohli bety zúčastnit, necháte si z této stránky poslat aktivační klíč na mail, který poté v záložce Games/Hry aktivujete na Steamu, nic těžkého na tom není. Další informace o hře, která by měla vyjít v prvním kvartále příštího roku, najdete na homepage.

Tagy: strategie historická válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.