Master Spy

Master Spy

Články

Stealth plošinovka Master Spy prověří vaše reflexy a rychlost rozhodování

Zajímavých stealth plošinovek na trhu není mnoho, takže je jedině dobře, že Master Spy tento stav vylepší. Hra dost unikátně míchá chvílemi až zběsile rychlou hopsačku, kdy vám může jediná setina vteřiny zajistit smrt, se stealthovou kyberpunkovou detektivkou. To vše zabalené do pixel artového retro vzhledu - včetně animaček!

Plošinovka Master Spy otestuje vaše reflexy nadoraz

Už je to nějaký pátek, co jsme naposledy psali o drsně vypadající pixelartové stealth plošinovce Master Spy. Hlavním stealth prvkem hry je neviditelné pole, které umí hrdina na chvilku zapnout. Jinak jde o klasickou plošinovku, která však nebude pro slabé povahy. Stačí se podívat na trailer a je jasné proč.

Pixel artová plošinovka Master Spy z vás udělá skutečné špióny

Přepokládám, že během své videoherní kariéry už se vám leckterá hra snažila nakukat, že jste dokonalí mistři virtuální špionáže. Jenže pravda je taková, že všechny do jedné lhaly! Zmíněný titul vám může udělit pouze jedna jediná hra, která se navíc musí prodrat sítem výběru na Greenlightu. Jestli však v sobě skutečně máte všechny dovednosti, které musí bez mrknutí oka zvládat profesionální videoherní špión, si musíte ověřit v hratelném demu Master Spy.
Hodnocení Metacritic:
68/100