Mark of the Ninja

Mark of the Ninja

Články

Zahrajte si o víkendu zdarma Mark of the Ninja, Shank a další skvělé hry od Klei Ent.

Tvůrci z Klei slaví 10 let vývoje her a při té příležitosti uspořádali akci na Steamu, kde jsou dostupné všechny jejich hry během víkendu zadarmo. A pokud se vám nějaká z nich zalíbí, můžete si ji koupit ve slevové akci včetně aktuálního datadisku pro Invisible, Inc.: Contingency Plan.

Best of 2012: Hra roku

Pokud jsme vás našimi volbami nejlepších her v jednotlivých žánrových kategoriích poslední dva týdny provokovali a nutili vás tak k zamyšlení nad tím, co se vlastně nejvíce líbilo vám, tak celá tahle šaráda měla opět po roce smysl. Stejně jako loni jsme se totiž při výběru naší úplně nejvíc nejlepší hry roku 2012 v redakci docela zapotili navzdory zimě, která venku paběrkuje. A protože výběrový proces jsme vám dosti detailně popsali už při vyhlášení nejlepší hry roku 2011, a letos to vypadalo stejně, tak se rovnou vrhneme na desítku nejlepších a jednoho absolutního vítěze. Letos to bylo s jeho výběrem klasicky obtížné, ale za finálním rozhodnutím si stojíme tak pevně, jako snad nikdy v předchozích ročnících.

Best of 2012: Nejlepší plošinovka

Kdo neskáče, není... Čech? Ne, není hráč! Jak ukázal rok 2012, hopsá celá planeta. Poskakování, vyskakování, uskakování, odskakování, naskakování a proskakování prožívá zlaté časy, a to nejenom kvůli nekonečnému přílivu nezávislých plošinovek v retro stylu. Ty jsou sice všude a mohou být možná už únavné, jenže mají svůj smysl: na jejich ramenou stojí majstrštyky, které vítězily jak v hodnocení recenzentů, tak v srdcích hráčů. Trumfy, které drží v ruce, jsou především uhlazená hratelnost, líbivá a moderní 2D grafika a poutavé a dlouho (nebo nikdy) neviděné prvky.

Parádní stealth akce Mark of the Ninja vyjde brzy i na PC

Při pohledu na vydavatelský plán pro rok 2012 se rozhodně nedá říci, že by každý měsíc vycházelo několik stealth akcí a fanoušci žánru by měli velké starosti s tím, kterému titulu se věnovat dříve. Podzim však renomé tohoto žánru přeci jenom mírně vylepší skrze vydání Dishonored a…Mark of the Ninja.

Mark of the Ninja se připlíží letos v létě

Nejdříve omrkněte obrázky, pak se podívejte po rozkliku v článku na video a zkuste odhadnout...

Od krváku k nindžům aneb nová hra od tvůrců Shanku

Vývojáři z Klei Entertainment oznámili zbrusu novou hru - Mark of the Ninja. Po vzoru svých...
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
91/100
Datum recenze:
25. září 2012
Recenze