Magicka 2

Magicka 2

Články

Trailer na kouzelnický masakr Magicka 2 opět nešetří humorem

Kouzelnická kooperativní řežba Magicka 2 je konečně venku. Po čtyřech letech od vydání prvního dílu jsme se dočkali pokračování, které je nyní k dispozici na PC a nově i na PlayStation 4. U příležitosti této události vydali tvůrci trailer, který se nese v duchu předchozích videí i v duchu Magicka série, takže humor v něm rozhodně nechybí.

Nedočkavci mohou kouzelnický masakr v Magicka 2 zažít už před vydáním

Magicka 2 sice vyjde až 26. května, fandové ale mají možnost vyzkoušet si hru v předstihu. Stačí si ji předobjednat a Paradox hráčům na PlayStation 4 a PC zpřístupní preview verzi hry. Je však třeba reagovat rychle – preview verze bude dostupná pouze do 10. května. Paradox při této příležitosti vydává i trailer, který v tradičně humorném duchu předvádí neskriptované záběry z kooperativního režimu hry.

Šílený trailer ve stylu Hry o trůny oznamuje, že Magicka 2 vyjde v květnu

Když chcete něco nepříčetného, zamiřte směrem k sérii Magicka. Důkazem tohoto tvrzení budiž nejnovější trailer na Magicka 2, v němž upír Vlad zpívá o tom, co je a co není, přičemž diváci Hry o trůny budou melodii asi moc dobře znát. Když tedy odhlédneme od šíleného zpěvu, seznáme, že hra vyjde 26. května na PC a PlayStation 4.

Nešťastný upír v péči psychologa v traileru na druhou Magicku

Život upíra těžký jest, obzvláště, pokud díky pokračování nezávislého hitu Magicka ztratí rovnou čtveřici kamarádů. Že vám to nedává pražádný smysl? Nevadí, taková už propagační videa k sérii Magicka zkrátka bývají, a pokud máte pochopení pro suchý humor, určitě si nenechte ujít ani to následující. Tím nám Paradox Interactive připomínají letošní příchod Magicka 2 pro PC a PS4 a zároveň nás lišácky lákají k vytvoření účtu na stránkách hry.

Svérázné karaoke video dokazuje, že ani Magicka 2 nebude "normální" fantasy RPG

Co můžeme od Magicky 2 čekat, to snad všichni tušíme. Žádné přetočení základního konceptu na hlavu se asi konat nebude - kdo hrál první díl a viděli videa z dvojky tak ví, co se naším směrem žene. Jenže to nebrání Paradoxu a tvůrcům z Pieces Interactive vymýšlet úchylné marketingové kampaně, jako je aktuální Karaoke Singalong. Něco podobného byste nečekali snad u žádné hry. A přestože některé materiály k Far Cry 3: Blood Dragon dokázaly překvapit, Paradox posouvá všechno na nový level.

Pokračování vtipného RPG Magicka se zaměří na prohloubení kooperace

První Magicka jakoby spadla z nebe a hned si získala srdce řady hráčů navzdory spoooustě bugů, které tvůrci ještě dlouho po vydání museli odstraňovat. Druhý díl byl vzhledem k úspěchu prvního jen otázkou času a z tiskovky Sony už víme, že vyjde na PC a PlayStation 4. Magicka 2 nebude měnit úspěšný koncept, jen nabídne řadu menších i větších novinek a úprav, které se povětšinou týkají kooperace.

Bleskovky

  • 31. 10. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 3. listopadu zdarma hry The Walking Dead Season 2 (PS4), Magicka 2 (PS4), Dragon Fin Soup (PS4, PSV, PS3), Mass Effect 2 (PS3), Beyond Good and Evil (PS3) a inviZimals (PSV).

  • 30. 10. 2015 - Podle rychle smazaného oznámení německého obchodu bol.com obdrží v listopadu členové PS Plus programu hry The Walking Dead: Season 2 a Magicka 2.

Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Datum recenze:
3. června 2015
Recenze