Lost Sphear

Lost Sphear

Články

Jízdní řád na další týden – Total War, lovci obřích monster i vlakový tycoon

Opět je tu náš Jízdní řád, který vás přehledně seznámí s hrami, které vyjdou v tomto týdnu. Tentokrát už se můžete připravit na nálož skvěle vypadajících her, u kterých můžete pár stovek hodin strávit. Tedy, pokud byste se rozhodli hrát všechny, což je úkol ambiciózní, tím spíš, že vychází nový díl Monster Hunteru. Ale to už se podívejte sami, video pro vás připravil a namluvil Honza Vondrášek.

Nintendo oznámilo spoustu her pro Switch. V čele jsou pecky od Bethesdy

Nabídka her pro Nintendo Switch se pomalu, ale jistě rozrůstá. Majitelé konzole se dosud museli spokojit s pouhými šesti velkými tituly, mezi nimiž naleznete Zeldu, Maria a králíky, Mario Kart 8 Deluxe, mlátičku Arms, další mlátičku Ultra Street Fighter II a onlinovku Splatoon 2. To není zrovna moc na půl roku starý hardware. Jistě, v online obchodě jsou desítky dalších, ale poměrně menších her. Na druhou stranu, budoucnost na nás září jak výbuch supernovy a po včerejších oznámeních skrze Nintendo Direct je pořízení konzole lákavější, než kdy předtím.

Square Enix představili Lost Sphear, nové JRPG od tvůrců I Am Setsuna

Tokyo RPG Factory nám svým debutovým titulem I Am Setsuna dokázali, že klasická devadesátková JRPG mají své místo i na dnešním trhu. Svého řemesla (a jména) se naštěstí hodlají držet a lákají nás trailerem na jejich druhý titul Lost Sphear. Navíc kromě PC a PlayStation 4 jejich nový titul vyjde i na Nintendo Switch.

Bleskovky

  • 8. 12. 2017 - Vyšla demoverze RPG hry Lost Sphear pro Nintendo Switch, PS4 a PC.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
21. února 2018
Recenze