Na Steamu probíhá výprodej Square Enix. Ušetříte na JRPG z řad Final Fantasy a dalších
zdroj: Square Enix

Na Steamu probíhá výprodej Square Enix. Ušetříte na JRPG z řad Final Fantasy a dalších

21. 9. 2022 13:59 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

O společnosti Square Enix se v poslední době mluvilo zejména v souvislosti s prodejem studií a značek Tomb Raider či Deus Ex, ale Japonci si přeci jen nějaké hry nechali, zejména ty japonské, které můžete na Steamu ukořistit za půlku jejich běžné ceny.

Týká se to například loňské vynikající akce Nier Replicant remasterující původní díl, skvělého a rovněž také krásného RPG Octopath Traveler, které má na cestě pokračování, za půlku je tu i Final Fantasy XV či Chrono Trigger a na teprve tři měsíce starém Final Fantasy VII Remake Intergrade ušetříte alespoň 29 %, což znamená, že místo obvyklých 80 eur (!!!) zaplatíte „jen“ 57.

Do 30% slevy se dostala i mladá série Voice of Cards, konkrétně její první dva ze tří dílů. Za hrou stojí slavný Yoko Taro, který má na svědomí například již zmíněnou sérii Nier. Ve Voice of Cards se klasické JRPG setkává s karetní hrou, a přestože všechny tři hry stihly vyjít v jednom roce, v lecčems se liší. Zjevně i v kvalitě, když první díl má na Steamu velmi kladné hodnocení, zatímco druhý smíšené. Třetí má zatím našlápnuto opět k velmi kladnému hodncení.

Ve výprodeji Square Enixu dále najdete mnoho a mnoho dalších dílů série Final Fantasy, najdou se tu zástupci sérií Dissidia a Dragon Quest, ale i samostatně stojící hry jako Lost Sphear, I Am Setsuna či Oninaki. Pokud se teprve chystáte odhalit kouzlo japonských her, teď máte ideální příležitost.

Nejnovější články