Loco Mania

Loco Mania

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

Loco Mania hotova

Vydavatelská společnost Lighthouse Interactive a pražské vývojářské studio 7FX dnes oznámily dokončení projektu s názvem Loco Mania.

Š-š-š-š-húúúú - Loco Mania

Práce vlakového dispečera není vůbec jednoduchá.

Loco Mania českých 7FX má vydavatele

Český vývojářský tým 7FX konečně našel vydavatele pro svůj nadcházející akčně-strategický projekt s názvem Loco Mania.

Loco Mania - vláčkem na výlet

K víkendu patří výlety a svého času měly to pravé kouzlo, až když byly zpestřeny cestou vlakem.

Loco Mania - první dojmy a rozhovor

S mašinkami si asi hrál každý kluk, ale vlakovým dispečerem se můžete stát až v logické hře Loco Mania, kde se při řešení zapeklitých situací pořádně zapotíte. Dojmy z bety doprovází rozhovor s českými vývojáři 7FX.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Datum recenze:
27. března 2006
Recenze