L.A. Noire
Věková dostupnost

L.A. Noire

Články

9 skvělých her, které si zaslouží pokračování

Kdybyste se mě před roky zeptali, u jaké hry bych si nejvíc přál pokračování, bez váhání bych odvětil Red Dead Redemption. Tohle přání se mě a mnohým dalším naštěstí splnilo. Po vydání Red Dead Redemption 2 jsem se načapal při vzpomínání na další tituly, které by si dle mého názoru zasloužily nástupce. Rozhodl jsem se proto přenést své myšlenky na „papír“, abychom společně uronili slzu nad hrami, které zůstaly a ve většině případů i zůstanou jedináčky.

Rockstar vzal Humble Bundle útokem a sám navíc žádné peníze nechce

Rockstar, který momentálně kutí očekávané pokračování Red Dead Redemption II, vzal útokem Humble Bundle. Nabízí tam spoustu her ze série Grand Theft Auto, Max Payne a nechybí ani brutální Manhunt. Standardní cena všech titulů se podle Humble Bundle pohybuje někde lehce pod 200 dolary, ale vy si můžete doplnit herní knihovnu za směšné peníze.

GamesPlay – hrajeme dobovou detektivku L.A. Noire

L.A. Noire, první a poslední hra studia Team Bondi, se v roce 2011 nesmazatelně zapsala do povědomí hráčů. Obočí nám ale nadzvedla už v roce 2010, kdy jsme viděli první trailer přímo ze hry a na tehdy revolučním zpracování obličejů jsme mohli oči nechat. Teď máme rok 2017, L.A. Noire je díky remasteru zpátky a světě div se, její obličeje jsou pořád skvělé.

Jízdní řád na další týden - Star Wars, L.A. Noire a Sims

Podzimní kanonáda titulů rozhodně nekončí a v dalším týdnu. Roli asi největšího titulu tentokrát plní další velká značka v podobě Star Wars: Battlefront II. Pokud vás ale Star Wars neberou, nebojte se, o žánrovou různorodost nebude nouze ani tentokrát. Přesvědčte se sami v novém Jízdním řádu od Honzy Vondráška.

Detektivka L.A. Noire brzo vyjde na Switch a pozmění systém výslechů

Již příští týden v úterý se po šesti letech vrací unikátní detektivní hra L.A. Noire od zaniklého Team Bondi. Nejedná se však o remake ani remaster, ale o port na současné konzole PlayStation 4, Xbox One a celkem překvapivě i Nintendo Switch. Zatímco dvě velké konzole se dočkají 4K zobrazení hry, Switch jde s novinkami ještě o kousek dál.

4K trailer připomíná blížící se vydání vylepšené detektivky L.A. Noire

Možná trochu zapomenutá, ale přesto hodně povedená detektivka L.A. Noire od Rockstaru se už zanedlouho vrátí. Rockstar tentokrát působil z pozice vydavatele, zatímco o vývoj se postaralo dnes už neexistující australské studio Team Bondi. L.A. Noire vyšla na konzole v květnu 2011, na PC v listopadu téhož roku a letos v listopadu si dá ve vyšším rozlišení a v kompletní verzi opáčko na konzolích současné generace.

Bleskovky

  • 28. 8. 10:32 - Po 16 letech opouští Rockstar vedoucí scenáristů

  • 21. 4. 2021 - Max Payne 3 a L.A. Noire odemykají svá DLC pro všechny zdarma

  • 20. 4. 2021 - Na Steamu se záhadně objevily některé starší hry od Rockstaru

  • 11. 3. 2021 - Zemřel zakladatel studia zodpovědného za GTA: Chinatown Wars

  • 18. 3. 2020 - Spekuluje se o možném pokračování detektivky L.A. Noire, naznačovat ho měl uniklý a posléze stažený soundtrack na YouTube.

  • 17. 11. 2017 - Video: Grafické porovnání L.A. Noire na PS3 a PS4 Pro.

REMAKE

L.A. Noire (remasterovaná verze)
8/10
L.A. Noire (remasterovaná verze)
Adventura
PlayStation 4, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X
14. listopad 2017
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
24. května 2011
Recenze