Kinect Star Wars

Kinect Star Wars

Články

Po období stagnace herní trh v ČR a SR v roce 2012 opět rostl

Herní průmysl v ČR a SR se v roce 2012 oklepal ze stagnace či spíše letargie předchozího roku 2011 a opět zaznamenal růst, jak vyplývá z tiskové zprávy Asociace herního průmyslu ČR a SR. Obrat herního průmyslu v ČR a SR za rok 2012 činí 2,436 miliardy korun, což oproti oproti obratu za rok 2011 (2,202 miliard Kč, jak se dočtete v našem článku) představuje více než desetiprocentní nárůst.

Disney zrušila vývoj her v LucasArts, bude je licencovat

S velkým zármutkem oznamujeme všem známým, přátelům a videoherním pamětníkům, že ...ale kdepak s velkým zármutkem. Dnes vyšlo najevo, že Disney de facto zrušila společnost LucasArts tak, jak jsme ji dodnes znali, propustila přes 150 zaměstnanců a zrušila (v současné podobě, to je důležité) všechny aktuálně vyvíjené projekty, čili třeba Star Wars 1313 a Star Wars: The First Assault.

Sledujte další díl herního pořadu Re-Play

Kdo minulý týden prošvihl televizní premiéru 14. letošního dílu Re-Playe, může tento...

Kluzáky a tanečky z Kinect Star Wars

Věčně odkládanou pohybovou akci Kinect Star Wars připomná nové video z hraní, kde uvidíte hlavně závody kluzáků na Tatooine. Jsou zvlášť efektní v pohledu z vlastních očí, ale nejpohodlněji se prý budou ovládat z pohledu třetí osoby. Asi největší kontrolu nad děním na obrazovce budete mít v soubojích se světelnými meči (a to i ve chvílích, kdy budete čelit hlídkám generála Grievouse).

Datum vydání a módy v Kinect Star Wars

Microsoft dnes tiskovou zprávou oznámil datum vydání titulu Kinect Star Wars. Ten u nás vyjde 3. dubna 2012. Při této příležitosti byl také odhalen kompletní přehled herních režimů. Hlavní bude samotná příběhová kampaň Jedi Destiny, která se bude skládat mimo jiné z vesmírných bitev, kluzáků a speed bikeů a nebudou chybět ani duely s hrabětem Dooku nebo se samotným Darthem Vaderem.

Star Wars Kinect asi vyjde v dubnu

Chystaná Kinect hra Star Wars už se dočkala několika odkladů, podle nejnovějších informací...
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
55/100
Datum recenze:
29. dubna 2012
Recenze