Killer Instinct

Killer Instinct

Články

Geralt v Soulcaliburu aneb historie a příklady hostů v bojovkách

Představte si, že sledujete souboj korunního prince Noctise z Final Fantasy XV a drsného záporáka Negana ze série Walking Dead. Ne, nejedná se o divokou fan-fikci – tuto kuriózní situaci můžete zažít v zatím posledním, sedmém díle slavné série Tekken. Oba výše zmínění hrdinové zde vystupují jako hostující postavy (v originále „guest character“). A napříč historií počítačových her rozhodně nejsou ojedinělí.

Další indicie o tom, že tvůrci Killer Instinct dělají na sci-fi akci

Už před nějakou dobou utekly první artworky z projektu, na kterém údajně pracují vývojáři ve studiu Double Helix. Čerstvě se vytasili s povedenou bojovkou Killer Instinct a na čem pracují teď, to se zatím moc neví. Vedle rebootu Stridera to má být ještě blíže nespecifikovaná akční sci-fi, na které se možná dělá už od roku 2011. Strider nevyjde jen na Xbox One, ale měl by se podívat i na Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 a PC - tyto platformy by možná mohla následovat i ona tajemná akční hra.

Konzole Xbox One se za první den prodalo přes milion kusů

Když Sony, tak i Microsoft. Celkem jasná odpověď těm, kdo konzolím předvídali strmý pád, přišla i od konkurenta PlayStation 4, který prodal za první den milion jednotek. Xbox One to samé zvládl, sice ne jen v Severní Americe, ale hned na třinácti trzích po světě, ale vzhledem k tomu, že i Xbox One namířil většinu svých sil na svůj tradiční pilíř, tedy USA, není to zas takový rozdíl.

Killer Instinct představuje všemi milovanou Orchid

Chystané bojovce pro Xbox One jménem Killer Instinct jsme prozatím nevěnovali moc pozornosti. Možná za to může fakt, že série, na níž chystaná next-gen hra navazuje, u nás zůstala hluboko ve stínu jiných bojovek. Jenže, z Killer Instinct se může vyklubat solidní mlátička, takže přišel čas se na ni trochu podívat.

E3 2013 výběr: nejzajímavější hry pro Xbox One

Zprávy z E3 budou ještě nějakou dobu po skončení výstavy utěšeně přibývat. Proto bude užitečné si zrekapitulovat nejzajímavější hry, o nichž byla během výstavy řeč, a měli bychom si je tedy pamatovat. Po E3 výběru zajímavých PS4 her je tu nyní výběr her, kterými chce Microsoft nalákat na Xbox One. Ono totiž, světe div se, kromě sledování televize a stříhání videí na Xbox One má jít i hrát! A věru platí, že i přes všechny "kontroverzní aspekty" je herní menu 13 titulů Xbox One pádným argumentem zvolit v konzolových válkách právě tuhle.

Bleskovky

  • 11. 9. 2017 - Killer Instinct nabídne cross-play mezi Windows 10 a Xbox One hráči.

  • 19. 6. 2017 - Ještě letos dorazí na STEAM bojovka Killer Instinct.

  • 21. 12. 2016 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v lednu 2017 zdarma World of Van Helsing: Deathtrap (XOne), Killer Instinct Season 2 Ultra Edition (XOne), The Cave (XOne, X360) a Rayman Origins (XOne, X360).

  • 26. 7. 2016 - Adam Boyes, bývalý viceprezident Sony pro vztahy s vývojáři třetích stran,  bude šéfovat studiu Iron Galaxy (Destiny (PS3), Killer Instinct).

  • 18. 7. 2016 - Killer Instinct: Season 3 bude zahrnovat bojovníka Eyedola. (+ video)

  • 13. 6. 2016 - Killer Instinct si zahrálo 7 milionů hráčů, mezi majiteli Xbox One a PC proběhlo již 2,5 milionu her.

Hodnocení Metacritic:
73/100