InnerSpace

InnerSpace

Články

To nejlepší z Games.cz - Best of 2017 a videa z God of War i Kingdom Come

Rok 2017 je už skoro měsíc za námi a pro nás to v tuto chvíli znamená jediné: právě jsme publikovali všechny hlavní redakční kategorie k vyhlášení Best of 2017, včetně samotné Hry roku. Tou se stala… No, jen si to sami přečtěte. Nezapomeňte ani na další odkazy v článku a projděte si všechny naše kategorie. Koukněte se ale třeba i na nové video z Kingdom Come: Deliverance, nebo na parádní příběhový trailer ke God of War. Níže už najdete všechno potřebné a taky spoustu dalších zajímavých věcí.

Jízdní řád na další týden – boj s pěstmi, loděmi i velrybou

Jako každý týden je tu náš pravidelný Jízdní řád, který vás seznámí s hrami, které vyjdou v tomto týdnu. Herní byznys už se začíná probouzet, a tak se objevilo víc titulů na různé platformy a tak byste si mohli najít něco, co učaruje vašemu srdci. Ostatně, posuďte sami. Jízdní řád pro vás připravil a namluvil Honza Vondrášek.

V lednu vyjde InnerSpace, letecká hra ve světě s obrácenou gravitací

Chtěl bych létat, létat, létat v oblacích, probíjet se skrz větrné víry do středu planety, potkat bytosti tančící na ruinách zničených civilizací. Sice mi to trochu ztíží gravitace tohohle podivného dutého světa, která vás místo dovnitř táhne ven, ale když se vám podaří uniknout jejím neviditelným spárům, spatříte to, co ještě nikdo před vámi. InnerSpace vás nechá relaxovat a objevovat v půvabně improvizovaných létajících strojích.

Poklidný letecký simulátor InnerSpace zve hráče do světa s obrácenou fyzikou

Po všemožné akci, válčení a hororech přijde každému určitě k duhu tahle poklidnější záležitost. InnerSpace (homepage) je explorační hrou skoro až meditativního zrna, co poněkud připomíná třeba parádní Journey. Zaměření na elegantní stylizaci (na obrázky ze hry je doslova radost pohledět) však není jediným lákadlem InnerSpace. Hra se totiž odehrává v podivném světě překroucených fyzikálních zákonů.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
65/100
Datum recenze:
23. ledna 2018
Recenze