Impact Winter
Věková dostupnost

Impact Winter

Články

Vychází survival Impact Winter, kde čekáte 30 dní na záchranu

Když na Zemi spadne obrovské těleso z vesmíru a vyhodí do ovzduší spoustu bince, který zablokuje sluneční záření a způsobí celosvětovou zimu, není to zrovna ideální situace. Přesně k tomu ale dojde v survival adventuře Impact Winter, která vychází v úterý 23. května. V kůži drsného chlapíka Jacoba Solomona se pokusíte ochránit čtveřici přeživších dostatečně dlouho na to, aby k vám dorazila záchrana. Pomáhat vám v tom bude i pokročilý létající robot Ako-Light, bez něhož budete ztraceni. Ale jak dokazuje launch trailer, všechno není tak, jak se může zdát.

Připravte se na tuhou zimu v survivalu Impact Winter

12. dubna vyjde na PC survival titul Impact Winter, který pracuje s myšlenkou takzvané dopadové zimy. Jde o efekt, který vyvolá dopad asteroidu na souš či mělčinu. Množství prachu zastíní slunce a nastane opravdu dlouhá zima. Hlavnímu hrdinovi Impact Winter může být jedno co zimu způsobilo, důležité je, že uprostřed zoufalství našel čtyřčlennou komunitu schovanou ve sněhem zapadaném kostelu. Teď je musí udržet měsíc naživu, než přijde pomoc.

Impact Winter slibuje nelítostný boj o přežití v mrazivé pustině

Název titulu Impact Winter vychází z jevu, který nikdo z nás pravděpodobně zažít nechce – zima vzniklá dopadem velkého vesmírného tělesa na zemský povrch. V takovéto nezáviděníhodné situaci se ocitají hrdinové nezávislé hry, na níž se zaměřuje druhý vývojářský deníček. Impact Winter nabídne příběh Jacoba Solomona, který se v roli přeživšího ujímá skupinky dalších nešťastníků a vydává se na strastiplnou pouť za přežitím.

Mrazivá hra Impact Winter jde na survival žánr od lesa

Bok po boku dalším survival hrám se snad jednou postaví Impact Winter, ale nejdříve musí překonat první překážku - získat si přízeň hráčů na Kickstarteru. Vývojáři ze studia Mojo Bones chtějí na vývoj 95 tisíc liber, ke kterým mají zatím pravda docela daleko. Ale kampaň teprve začíná a Impact Winter se pokouší zpracovat survival tematiku trochu jinak než stále početnější konkurence. Na všechny nástrahy krutého světa nejste v Impact Winter úplně sami, když jako Jacob Solomon povedete tým přeživších v roli člena a především lídra týmu.

Bleskovky

  • 19. 6. 2017 - 308. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Arms a Polybius (9/10), nejhůře dopadl Impact Winter (4/10).