Heroes of Might & Magic III HD Edition

Heroes of Might & Magic III HD Edition

Články

Nový díl herního pořadu Games TV mapuje vývoj série Heroes of Might & Magic

Staré dobré Heroesy, kdo by je nemiloval! Světlo herního světa už spatřil sedmý díl (čtěte textovou recenzi), což je ideální příležitost se v herním pořadu Games TV ohlédnout za historií celé série. Uhodnete, které pokračování vyhlásil Lukáš Grygar za vůbec nejlepší?

Přehled lednových recenzí na Games.cz

První měsíc roku za námi, což je ideální příležitost ohlédnout se za tím, co jsme tento měsíc na Games.cz recenzovali, a jak nás ten či onen titul zaujal. Tradiční povánoční sucho se letos nekonalo a byť se leden nedá v žádném případě srovnávat s neuvěřitelně nabitým podzimem, bylo i přesto do čeho píchnout a co hrát. V průběhu ledna jsme nakonec recenzovali patnáct her napříč všemi žánry a čerstvě skončené vánoční sezóně navzdory se mezi nimi nachází hry původu nezávislého, ale též "velké" hry od renomovaných studií.

V lednu vyjde HD verze legendární RPG strategie Heroes of Might & Magic III

Letos slavíme samá výročí a čekají nás tudíž různé speciální edice. Patnáct křížků na krku má například Heroes of Might & Magic III - The Restoration of Erathia a Ubisoft se rozhodl, že jubileum oslaví vydáním pečlivě ošetřené HD verze téhle kultovky. The Restoration of Erathia je mezi fanoušky asi nejoblíbenější díl a pokud ne mezi fanoušky, pak je rozhodně můj nejoblíbenější. Stačí si vzpomenout na opravdu ošklivý přebal s rytířem a lučištníky a člověk se rozslzí ve stařeckém záchvatu nostalgie.

Bleskovky

  • 10. 12. 2014 - Capcom se postaralo o cenzuru videa, ve kterém se Angry Joe negativně rozpovídal o Street Fighter V.

  • 8. 12. 2014 - Obrazem: Grafické porovnání Street Fighter V a Street Fighter IV.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
28. ledna 2015
Recenze