Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

Články

Znovuobjevení kouzla Heroes of Might & Magic III, ráje fanouškovských modifikací

O fenoménu třetích Heroes psal nedávno Láďa Loukota a není jediný, kdo si této nesmrtelné klasiky všímá. V poslední době se například do hraní ponořil populární streamer, youtuber a profesionální hráč StarCraftu Day9, který se k této hře dostal vůbec poprvé ve své kariéře a bylo kouzelné sledovat, jak se mu v Erathii daří. Vlastně jsem mu dost záviděl, protože podnikat cestu mezi pekelníky, nemrtvé, barbary a čaroděje poprvé je nezaměnitelná zkušenost. Co tedy dělat, když chce člověk objevovat poprvé znovu, ale „ještě jeden tah“ zažil tolikrát, že už to ani není vtipné?

Vzpomínáme: Heroes of Might & Magic III byli nepřekonatelný žrout času

Existuje jenom jeden magický svět, v němž je pondělí nejlepším dnem týdne. Je tomu už dlouhých 22 let, co na naše disky 3. března 1999 dorazili dodnes nepřekonaní Heroes of Might & Magic III a nabídli dokonale vyvážené tahové mechaniky masám. Ačkoliv se hra dočkala několika pokračování, její nehynoucí popularita ukazuje, jak důležité jsou pro multiplayerové hry nenáročné hardwarové nároky.

Nový díl herního pořadu Games TV mapuje vývoj série Heroes of Might & Magic

Staré dobré Heroesy, kdo by je nemiloval! Světlo herního světa už spatřil sedmý díl (čtěte textovou recenzi), což je ideální příležitost se v herním pořadu Games TV ohlédnout za historií celé série. Uhodnete, které pokračování vyhlásil Lukáš Grygar za vůbec nejlepší?

Bleskovky

  • 11. 12. 2014 - Heroes of Might and Magic III HD nebude obsahovat žádná rozšíření, jelikož pro ně Ubisoft nenalezlo žádná použitelná data. Aby toho nebylo málo, vývojáři nám ve screenu porovnávajícím novou a starou verzi tak trochu věší bulíky na nos.

REMAKE

Heroes of Might & Magic III HD Edition
6/10
Heroes of Might & Magic III HD Edition
Strategie
iPad, Android, PC, iOS
29. leden 2015