Heroes of Might and Magic V

Heroes of Might and Magic V

Články

Výprodejová akce na GOG nabízí náhodnou hru za 3 dolary

Když dnes chcete nějak vyniknout se svým obchodem s hrami nad konkurencí, většinou postačí být o poznání levnější. Marketingová oddělení však ve dne v noci vymýšlejí nové postupy, jak oslovit ještě více potenciálních zákazníků. Někdo kdysi přišel s nápadem prodat za jednotnou částku několik náhodných klíčů na Steam, a GOG tomu dal kabátek duhových piñat, které se teď vracejí s hrou zdarma v zádech a masivním výprodejem za ocasem.

Nový díl herního pořadu Games TV mapuje vývoj série Heroes of Might & Magic

Staré dobré Heroesy, kdo by je nemiloval! Světlo herního světa už spatřil sedmý díl (čtěte textovou recenzi), což je ideální příležitost se v herním pořadu Games TV ohlédnout za historií celé série. Uhodnete, které pokračování vyhlásil Lukáš Grygar za vůbec nejlepší?

Spousta milých překvapení z tiskové konference CD Projektu

Původní zpráva - Před pár dny jsme psali, že se v GOG.com chystají velké změny a dnes se CD Projekt hodlá na tiskové konferenci, která by měla začít v sedm hodin, osvětlit další detaily a novinky.

Heroes of Might & Magic V průvodce #3

Bojovník nepočítající s magií je stejný jako čaroděj, který nevěří v sílu meče. Oba dva časem skončí špatně. Proto se vyplatí znát kouzla čtyř základních druhů, které zde rozebíráme společně s cheaty.

Heroes of Might & Magic V průvodce #2

Rozebereme si jednotlivé frakce, jejich strategie, důležité budovy a jednotky. Proč zavítat do Azylu, sestoupit do Pekla, stát se Nemrtvým, co vše umí Temní elfové, čím se pyšní Hvozd nebo k čemu se hodí střílející Gremlini?

Heroes of Might & Magic V průvodce 1.část

První díl průvodce touto oblíbenou fantasy strategií nabízí obecné tipy a triky, rady pro vývoj hrdiny i souboje plus návod na nejtěžší dvě mise z celé hry, jejíž českou verzi jsme zde také dodatečně zhodnotili.