Half-Life: Blue Shift

Half-Life: Blue Shift

Články

Ať už chcete zavzpomínat, nebo si doplnit vzdělání, série Half-Life je zdarma na Steamu

Pamatujete na doby, kdy studio Valve dělalo hry jako Half-Life, Portal, Left 4 Dead, Counter-Strike? Prostě hry, které nepohořely jako Artifact či Dota Underlords? Je to relativně dávná minulost, do které se právě teď můžete vrátit díky akci související s blížící se Half-Life: Alyx. Ať jste nováček, nebo veterán, série Half-Life už čeká.

Fanouškovský film nabízí ódu na depresi Gordona Freemana

Skupina nezávislých filmařů z Fence Post Productions představuje zajímavý fan film na motivy stále neexistujícího a především stále ještě neoznámeného třetího dílu Half-Life. Pokud stále jako my teskníte nad absencí dalšího pokračování slavné série, a nechápete, jak je možné, že Valve neumějí počítat do tří, tak se na následující filmeček určitě podívejte. Ve více jak pěti minutách nabízí opravdu zajímavý vhled do zákulisí Half-Life světa.

První recenze Half-Life: Blue Shift

Vyloženě zklamání provází první recenzi (na Voodoo Extreme) datadisku Half-Life: Blue Shift, který je od víkendu po světě v prodeji.

Obrázky z Half-Life: Blue Shift

Do vydání druhého oficiálního datadisku pro Blue Shift pro Half-Life již moc času nezbývá (měl by vyjít do konce června), a tak jistě nepohrdnete nejnovějšími screenshoty nebo trailerem ze hry.

Half-Life: Blue Shift gold

Když už jste si prožili tragédii v Black Mesa jako vědec i voják, zbývá ještě vrátit se do komplexu jako jedna z modře oblečených stráží (které vám tak trochu neohrabaně pomáhaly ze začátku v Half-Life) - a o tom právě je Blue Shift.

Lepší postavy v Half-Life: Blue Shift

Jak se zdá, téma Half-Life je nevyčerpatelné.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
9. června 2001
Recenze