Grow Up

Grow Up

Články

Procedurálně animovaná plošinovka Grow Up vyšla na PC, PS4 a Xbox One

Pokračování malého experimentu Grow Home z února minulého roku je venku. Grow Up je od včerejšího dne dostupná na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru má opět na svědomí malý tým v rámci studia Ubisoft Reflections a novinka navazuje přesně tam, kde skončil první díl. Vaším úkolem je opět provést robůtka BUDa cizí planetou a dostat ho na loď MOM. Jen s tím rozdílem, že MOM tentokrát ztroskotala a její součástky jsou rozesety po celé planetě.

Příběh robota BUDa bude pokračovat v Grow Up už v srpnu

V rámci E3 bylo odhaleno pokračování sympatické plošinovky z dílen malého studia Reflections, které spadá do portfolia Ubisoftu, Grow Home. Pokračování nese jméno Grow Up a přímo navazuje na vyprávění o robotickém zahradníkovi BUDovi. I s menším rozpočtem oproti velkým titulům to BUDovi stále sluší a budí dojem barevné pohádky, jenže úplná procházka růžovým sadem to také není. Tentokrát se totiž BUDův vesmírný koráb jménem MOM rozbil na tisíc kousků.

Bleskovky

  • 28. 6. 2017 - Členové Xbox Live Gold programu obdrží v červenci 2017 zdarma Grow Up (XOne), Runbow (XOne), Kane & Lynch 2 (X360 / XOne) a LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (X360 / XOne). (+ video)

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
1. září 2016
Recenze