Grey Goo

Grey Goo

Články

Datadisk Descent of the Shroud pro Grey Goo přinese novou frakci

Rok po vydání realtime strategie Grey Goo přicházejí autoři s dalším obsahem – v rámci víkendové výstavy PAX South oznámili bezplatné DLC a spolu s ním i rozšířenou edici hry. Přídavek jménem Descent of the Shroud přinese novou hratelnou frakci (se kterou se mohou hráči pustit i do multiplayeru), jejíž příběh bude navazovat na konec hry. Do ekosystému hry přistává mimozemská rasa jménem Shroud, jež má ambice zlikvidovat současné tři frakce.

Přehled lednových recenzí na Games.cz

První měsíc roku za námi, což je ideální příležitost ohlédnout se za tím, co jsme tento měsíc na Games.cz recenzovali, a jak nás ten či onen titul zaujal. Tradiční povánoční sucho se letos nekonalo a byť se leden nedá v žádném případě srovnávat s neuvěřitelně nabitým podzimem, bylo i přesto do čeho píchnout a co hrát. V průběhu ledna jsme nakonec recenzovali patnáct her napříč všemi žánry a čerstvě skončené vánoční sezóně navzdory se mezi nimi nachází hry původu nezávislého, ale též "velké" hry od renomovaných studií.

Sci-fi strategie Grey Goo rozpoutá za pár dní válku o osud tří civilizací

Stratégové mezi vámi se mohou 23. ledna vrhnout do hraní realtimová strategie Grey Goo, za níž stojí studio Petroglyph, autoři Star Wars: Empire at War nebo Rise of Immortals. V týmu pořád najdete jména, která ve Westwoodu pracovala na Command & Conquer či Dune 2 a tak si od Grey Goo (nejen já) slibuji návrat ke klasické RTS hratelnosti a navíc trochu toho filmového koření, které ukazuje například nové video o zápletce hry.

Grey Goo od Petroglyph slibuje klasickou realtime strategii

Protrhnou smolaři z Petroglyphu konečně sérii porážek? Nejprve jim vyhořel vývoj End of Nations, pak nevyšel kickstarterový projekt, mohutně se propouštělo a vše se zdálo být odsouzené k zániku. Nyní, možná jako poslední vzepětí před koncem, tým, jehož členové stáli u takových realtime strategií jako Dune II, Command and Conquer nebo Star Wars: Empire at War oznámil novou RTS s názvem Grey Goo.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
77/100
Datum recenze:
31. ledna 2015
Recenze