Gray Matter
Věková dostupnost

Gray Matter

Články

Jane Jensen spouští skrz Kickstarter nové studio

S projekty na Kickstarteru se roztrhl pytel a novým přídavkem do řady žadatelů o peníze je studio Pinkerton Road, které by rádo skrze Kickstarter vůbec vzniklo.

Best of 2010: Nejlepší adventura

Zajímají dnes ještě někoho adventury? Hry, které vsadily na příběh, atmosféru a přemýšlení a oželely přitom moderní grafické efekty a dechberoucí akční scény? Nás rozhodně ano! Adventury jsou pro nás balzámem na duši, a i mezi všemi aktuálními herními blockbustery si najdeme na ty nejlepší z nich vždycky čas.

První recenze Gray Matter jsou pozitivní, kdy hra vyjde ČR?

Navzdory tomu, že ve zbytku světa se dlouho očekávaná adventura Gray Matter od Jane Jensen, autorky Gabriel Knighta, má objevit až v únoru 2011 a termín vydání CZ verze je zatím nejistý (viz níže), plná verze nedávno bohužel unikla na internet a v oficiálním prodeji už je také sběratelská edice v němčině. Tu si může kdokoliv pořídit z německého Amazonu a dle neověřených informací z diskusních fór (zde a zde) nebude litovat, protože tato verze má anglickou instalaci a ve hře prý lze němčinu snadno nahradit právě anglickým dabingem nebo titulky.

Doktorovy trable z Gray Matter

Proč vidí doktor Sykes duchy? A jaký bude nástupce Gabriel Knighta na Xboxu 360?

E3 preview Gray Matter

Nástupce adventury Gabriel Knight začíná pro sličnou hrdinku slibně. Ale pak...

Vánoční povídka od autorky Gray Matter

Scénáristka Jane Jensen přichází s krátkou povídkou z období mezi prvním a druhým dílem Gabriel Knighta.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
72/100
Datum recenze:
10. ledna 2011
Recenze