Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto 2

Články

Tvůrce série GTA Dan Houser odchází z Rockstar Games

„Dle západní medicíny se ischias, zvaný lidově houser či ústřel, objevuje převážně ve středním věku, a to hlavně pak u mužů. Jedná se o náhle vzniklé bolesti v oblasti bederní páteře,“ píše se na webu Patentní medicína. Dan Houser si sice prošel dovolenou, o jejíž délce se nikomu z nás ani nesnilo, ale asi to nebude bolest zad, kvůli níž opouští slavnou společnost, kterou pomohl založit.

Herní pořad Games TV rekapituluje sérii Grand Theft Auto

Pátý díl dopadl na PC fantasticky, ale vzpomenete si ještě, jak vypadala jednička nebo dvojka? A který díl Grand Theft Auto patří mezi vaše nejoblíbenější?

Šikovní Češi natočili GTA 2 v ulicích Valašského Meziříčí

Další novinka z českých luhů a hájů se týká populární značky Grand Theft Auto. Skupinka nadšenců pod vedením režiséra Vojty Paula natočila vlastní, hranou verzi skvělé Grand Theft Auto 2. Pokud nepatříte mezi pamětníky a znáte tuto značku už jen jako ryze trojrozměrnou akci, vězte, že původně hra vypadala... nu přesně takhle.

Zdokonalené Grand Theft Auto 2 zdarma

Zatímco v uplynulých dnech bylo víceméně sucho, nyní se naše e-mailová i klasická schránka slušně zaplnila vánočními nebo novoročními přánimi od mnoha firem z branže a různými bonusy či dárky, za něž všem děkujeme.