Forza Motorsport 7
Věková dostupnost

Forza Motorsport 7

Články

Herní sál Computer Hall na Comic-Conu nabídne exkluzivního Iron Mana a další novinky

Už tento víkend od 7. do 9. února se v pražském O2 universu otevřou brány prvního českého Comic-Conu. A kromě slavných herců, se kterými se na místě můžete vyfotit a odnést si jejich autogram, můžete zavítat i do oblasti dedikované hrám všeho druhu. Na místě nebudou chybět novinky – ať už vydané, nebo teprve chystané – od společností Sony, Microsoft a Nintendo.

Vývojáři z Forza Motorsport 7 odstraní loot boxy, ve Forza Horizon 4 vůbec nebudou

Mají to loot boxy a mikrotransakce ve velkých hrách spočítané? Zcela jistě ne. I přesto ale herní průmysl pomalu pokračuje v jejich odstraňování či omezování v nejedné velké hře. Ostatně není to tak dávno, co psal Vašek o Middle-Earth: Shadow of War, a dnes tu máme vývojáře z Turn 10 Studios a jejich Forza Motorsport 7. I z ní brzy zmizí Prize Crates (zdejší ekvivalent loot boxů) a nedostanou se do ní placené žetony známé z předchozích her série.

Best of 2017: nejlepší závodní hra

Loni jsme si povzdechli nad absencí největších velikánů tohoto žánru v podobě Gran Turismo a Need for Speed a letos bychom byli možná radši, kdyby byli opět na seznamu pohřešovaných. Zatímco Gran Turismo Sport zklamalo skalní fanoušky silnou orientací na online multiplayer, Need for Speed: Payback zpackala skvělou hratelnost vážně přehnanými, do hry zasahujícími mikrotransakcemi. Rok 2017 byl naštěstí pro závodní hry velice plodný, alespoň tedy v oblasti nástupců jiných zavedených značek, kteří se vyšvihli do pětice nejlepších závodních her.

To nejlepší z GamesPlayů #1 - říjen

Jak jste si asi všimli, už nějaký ten pátek (a další dny) vás zásobujeme videi, na kterých členové naší redakce hrají hry nové, starší i ty vysloveně retro. Občas je třeba problém udržet přehled o tom, co jsme natáčeli, a pak byste přišli o spoustu úžasných momentů, kde většinou někdo z nás něco zahraje tak, jak určitě nechtěl. Následující výběr videí od Honzy Vondráška proto berte jako lehké připomenutí toho, co jsme v minulém měsíci taky hráli, co se nám „povedlo“ a třeba tip na GamesPlay, který jste minuli.

GamesPlay – hrajeme závody Forza Motorsport 7

Sedmý díl plný nadupaných závodních aut? Tak to se bavíme buď o filmové sérii Rychle a zběsile a nebo herní Forza Motorsport. A jelikož jde o GamesPlay, druhá varianta je správná. Honza Olejník dal Forza Motorsport 7 ve své recenzi osmičku a dnes vám ukáže nejnovější závody od Turn 10 v plném provozu. Společně s ním usedne ke stolu, kterému bohužel bude chybět tachometr, Adam Homola. 

Bleskovky

  • 13. 11. 2017 - 313. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Cuphead a Forza Motorsport 7 (8/10), nejhůře dopadl Golf Story (5/10). Assassin's Creed Origins si odnesl hodnocení 6/10.

  • 20. 10. 2017 - Video: Grafické srovnání Gran Turismo Sport (PS4 Pro) vs Forza Motorsport 7 (Xbox One S).

  • 16. 10. 2017 - Nové ovladače (v387.92) grafických karet od firma Nvidia zvyššují výkon ve hrách Forza Motorsport 7, Middle-earth: Shadow of War a The Evil Within 2.

  • 10. 10. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 40. týdne roku 2017: 1. FIFA 18, 2. Forza Motorsport 7, 3. Forza Horizon 3.

  • 6. 10. 2017 - Doposud kontroverzní VIP Pass pro hru Forza Motorsport 7 bude nakonec fungovat stejně jako v předcházejících dílech - jeho majitelé obdrží dvojnásobek kreditů za každý závod. Jako omluvu jim vývojáři nachystali čtyři bonusová vozidla.

  • 25. 9. 2017 - Video: Grafické srovnání jízdy ve vozu Nissan GT-R na okruhu Nurburgring za deštivého počasí ve hrách Project Cars 2 a Forza Motorsport 7.