zavřít

GamesPlay – hrajeme závody Forza Motorsport 7

Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sedmý díl plný nadupaných závodních aut? Tak to se bavíme buď o filmové sérii Rychle a zběsile a nebo herní Forza Motorsport. A jelikož jde o GamesPlay, druhá varianta je správná. Honza Olejník dal Forza Motorsport 7 ve své recenzi osmičku a dnes vám ukáže nejnovější závody od Turn 10 v plném provozu. Společně s ním usedne ke stolu, kterému bohužel bude chybět tachometr, Adam Homola. 

Rozhodně by se mělo být nač dívat, ostatně Honza v recenzi psal: „Auta mnohem více reagují na vysoké rychlosti, plasty v interiéru vibrují, spoiler se klepe pod tlakem vzduchu, a celkově automobil působí při vysokých rychlostech uvěřitelněji než dříve.“

Mohlo by vás zajímat

Tagy: Závodní

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.