For The King

For The King

Články

Skvělé hry (téměř) zadarmo: Total War: Shogun 2, XCOM 2, Alien: Isolation

COVID-19 sice přináší nečekané překážky, na které se jen těžko zvyká, ale ruku v ruce s nimi přicházejí akce, na které si naopak zvykáme snadno. Příval her zdarma či za zlomek obvyklé ceny nebere konce a jen tento týden se na nás hrne zásoba velmi zajímavých kousků. Ideální příležitost vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového.

Tahové RPG For the King si prosekalo cestu ven z early accessu

Až dosud ve jménu padlého krále válčili jen stateční dobrodruhové odhodlaní riskovat výlet do předběžného přístupu, ale od včerejška se brány zlem postiženého království otevírají i tradičnějším hráčům, co si radši počkají na plnou verzi. Po dlouhé době strávené v early accessu je tu tahové roguelike RPG For the King, které vás buď o samotě, nebo s kamarády pošle zachraňovat nebezpečný svět.

Popadněte kamarády a zachraňte svět v sympatickém tahovém RPG For The King

Už od dob výpravy za svatým grálem je známo, že divné ženy ležící v jezírkách rozdávající meče nejsou žádným základem pro systém vládnutí, a stejně se vždycky najde nějaký arogantní vousáč, co všechny obyvatele přesvědčí, že je jejich králem. V případě tahového RPG For The King si to naštěstí někdo nenechal líbit a bez milosti ho sprovodil ze světa. I když, „naštěstí“ v tomhle konkrétním případě možná není to pravé slovo, protože následkem atentátu zavládl po celé zemi chaos. Ještě že tu je kontrarevoluční družinka dobrodruhů, která si se zlem poradí.

Bleskovky

  • 5. 2. 12:55 - Epic rozdává Metro a opěvované tahové RPG

Hodnocení Metacritic:
79/100