Fish Fillets

Fish Fillets

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

Fish Fillets - rozhovor

Ode dneška si od nás můžete stáhnout jako vánoční dárek plnou verzi české logické hry Fish Fillets. Ta neztratila nic na své atraktivitě ani po pěti letech a právě proto jsme vyzpovídali její dva hlavní tvůrce.

Plná verze Fish Fillets pro čtenáře Tiscali Games

Jak jsme slíbili v úterý, ve spolupráci s brněnskou společností ALTAR interactive jsme pro všechny naše čtenáře přichystali příjemný dárek pod stromeček.