zavřít

Plná verze Fish Fillets pro čtenáře Tiscali Games

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme slíbili v úterý, ve spolupráci s brněnskou společností ALTAR interactive jsme pro všechny naše čtenáře přichystali příjemný dárek pod stromeček.

Nepůjde o demo UFO: Aftermath nebo datadisk pro Original War, jak někteří tipovali, nýbrž o plnou verzi nejlepší české logické hry Fish Fillets, která se dosud dala sehnat pouze za peníze. Zdarma ke stažení bude vylepšená edice hry, která byla upravena pro běh na Windows XP a s novými ovladači. V ní prověří vaše mozkové závity přes 70 levelů včetně několika bonusů a aby vám nebylo smutno, budou si s vámi rybičky povídat, neboť celá hra je kompletně namluvena a obsahuje i hudební doprovod. Detaily se o Fish Fillets dočtete v tiskové zprávě:

    "Nejlepší česká hra, jakou jsem kdy hrál." - František Fuka

    Mnoho záhadných jevů se odehrává pod hladinou moře, kam se i agenti supertajných organizací dostanou je stěží, a proto jedna z nejmenovaných agentur zaměstnává kromě lidí také dvě ryby. Úkolů pro ně rozhodně není málo: ztracené počítače, mapa pokladu nebo záhada Bermudského trojúhelníku čekají na mořském dně, až rozlousknete jejich tajemství. Nejpačivější problém ale na ryby čeká doma - jakési UFO jim spadlo přímo na střechu!

    Ve hře je připraveno více než 70 místností, ze kterých musíte oba rybí agenty dostat živé a zdravé. Cestu si nemusíte prostřílet, ani nejste omezeni časovými limity, a přesto váš úkol nemusí být nijak snadný. Východ z místnosti najdete na téměř nedostupném místě a cesta k němu bude zatarasena spoustou harampádí. S ním lze posunovat, zvedat ho nebo pouštět na zem, ale pozor na padající předmět, který může agenta i zabít! ... [více]
Vánoční dárek v podobě Fish Fillets si budete moci stáhnout pouze z Tiscali Games od příštího pondělí 16. prosince a společně s tím zde bude uveřejněn i rozhovor s tvůrci hry, Vladimírem Chvátilem a Radimem Křivánkem z ALTAR interactive. Pro ty, kteří si nebudou moci instalační soubor stáhnout z internetu, bude připravena možnost objednat si hru na CD a snadno dostat Fish Fillets doručené až před dveře.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.