Firefly Online

Firefly Online

Články

Firefly Online - zmizela nadobro, nebo ještě letí?

O Firefly Online se poprvé začalo mluvit před třemi lety na Comic-Conu v San Diegu. MMORPG z prostředí space westernového prostředí kultovního seriálu? Všichni hnědokabátníci šli do pozoru! A vůbec nevadilo, že mělo jít také o mobilní hru. V pašeráckém škuneru unikat aliančním křižníkům, plnit mise na desítkách planet, žonglovat s morálkou nad ziskem - to prostě znělo skvěle. A stále zní, i když... Již několik měsíců nepřišla žádná gorraminformace o postupu vývoje. Na mobily a PC sice zavítala minihra Cortex, ale jinak je ticho po pěšině. Podívali jsme se tedy celému projektu na reaktor. Spoiler alert: Nevyhasl! Děje se toho v něm víc, než se zdá.

Onlineovka Firefly ukazuje první záběry z hraní a Nathana Filliona

Kultovní seriál Firefly se opravdu vrací, ale bohužel ne zrovna v takové formě, v jaké by to fanoušci ocenili nejvíce. O plánech na znovuoživení univerza víme už zhruba rok, ale teď se k nám konečně dostaly první záběry přímo ze hry. A vypadají tak nějak hrozně obyčejně a zaměnitelně. Možná je to kvůli faktu že Firefly Online vedle PC a Macu vyjde taky na iOS a Android, ale spíš bych hledal příčiny někde úplně jinde.

Kultovní seriál Firefly se vrátí jako mobilní onlinovka

Nejtragičtější příběh moderního seriálového průmyslu, brilantní sci-fi Firefly, které bylo nešikovně sťato krutými katy Foxu (ne, autor článku je zcela objektivní a rozhodně nepřehání), se vrátí jako hra. Ovšem, nemyslím si, že jako správná hra. Fox Digital Entertainment na Comic Conu v San Diegu ohlásila, že v roce 2014 hodlá vydat pro iOS a Android titul Firefly Online.