zavřít

Onlineovka Firefly ukazuje první záběry z hraní a Nathana Filliona

iPad iPhone Android Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Kultovní seriál Firefly se opravdu vrací, ale bohužel ne zrovna v takové formě, v jaké by to fanoušci ocenili nejvíce. O plánech na znovuoživení univerza víme už zhruba rok, ale teď se k nám konečně dostaly první záběry přímo ze hry. A vypadají tak nějak hrozně obyčejně a zaměnitelně. Možná je to kvůli faktu že Firefly Online vedle PC a Macu vyjde taky na iOS a Android, ale spíš bych hledal příčiny někde úplně jinde.

Vývojáři svůj titul se slavným jménem popisují jako online stategické RPG a zbytek si už domyslíte z videa. V něm uvidíte pár jedinců fantazírovat o tom jaké by to bylo kapitánem, záběry z akce, z lodi, z vesmíru a na konci videa se na pár vteřin zjeví i Nathan Fillion. Z něj budou možná fanoušci nadšení nejvíc, ale popravdě nevím, jestli záběry přímo ze hry někoho zvednou ze židle. Tak jako tak Firefly Online podle všeho vznikne (chvíli se o projektu pochybovalo) a pokud vás hra zajímá, stačí jít na web www.keepflying.com. My bychom ale byli raději za trochu jiné zpracování.

Tagy: online akční RPG

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.