Fear the Wolves

Fear the Wolves

Články

Battle royale Fear the Wolves dostane plnou verzi, kopec obsahu a týden hraní zdarma

Člověka vždycky potěší, když se nějaká hra konečně s fanfárami vymotá z temného lesa early accessu. Stalkerovské battle royale Fear the Wolves od Vostok Games se to podle všeho povede 6. února, na který je naplánovaný také velký patch s množstvím změn, a budete si ji moct v týdnu po vydání i zdarma vyzkoušet bez nějakých závazků.

Bojíte se vlků? Těch z Fear the Wolves byste měli

O battle royale Fear the Wolves jsme zpočátku psali hlavně v souvislosti s odklady předběžného přístupu, ale počáteční porodní bolesti už překlenula a nyní přichází s v pořadí čtvrtým velkým patchem. Boj o přežití mezi zmutovanými vlky z Černobylu se dočká množství nových vychytávek a vylepšení těch stávajících.

Fear the Wolves - dojmy ze stalkerovské battle royale

Receptem na úspěch v houstnoucím davu her žánru battle royale se v budoucnu stane unikátní atmosféra. K opravdu napínavým zážitkům láká do předběžného přístupu survival akce Fear the Wolves. Směs strachu z nepřátel a pověstné černobylské Zóny zbývá promítnout do hratelného produktu, což ale bude pro autory z Vostok Games ještě velká výzva. Z prachmizerného technického stavu hry jde nyní skoro větší strach než z vlků a radiace.

Vzhůru na battle royale do Černobylu s Fear the Wolves

Minulý týden vás po odkladu před příchodem stalkerovského early accessu varoval Vašek a jeho chvíle právě nastala. „Těšit“ se můžete na spoustu radiace, zmutované vlky, dynamické počasí a unikátní atmosféru chátrajícího Černobylu, kde musíte mezi stovkou hráčů vyhrát svoje místo na slunci, respektive v helikoptéře, která vás ze zamořeného pekla odnese pryč.

Stalkerovská battle royale Fear the Wolves za týden spustí předběžný přístup

Bojíte se vlků? Zvlášť těch radioaktivních, co chtějí roztrhat vás a 100 dalších přeživších? Tak se radši ani nekoukejte na nový trailer k Fear the Wolves. Tahle battle royale od tvůrců Stalkera se na sebe snaží upozornit před blížícím se early accessem, a tak všem nebojácným dobrodruhům předvádí prostředí depresivního a jedovatého Černobylu.

To nejlepší z Games.cz - do nekonečna a ještě dál! Tentokrát i s kamarády.

V e-mailové schránce se nám pomalu začínají kupit maily o Gamescomu, ale ještě než se k němu dostaneme, máme pořád co hrát. Třeba za pár dnů tu budeme mít obří, vlastně zatím největší update do No Man’s Sky, tentokrát i s multiplayerem. A většina z nás je na tenhle unikátní kousek pořád zvědavá a minimálně část redakce uvažuje, že se příští týden zase vydá do kosmu. Kam se ale nevydáme, je slibně vypadající akce Fear the Wolves, jejíž alfa je natolik nehotová, že tvůrci start předběžného přístupu raději o pár týdnů odložili. Ale nevadí, napůl rozbitých her je na trhu hromada a my si raději počkáme.
Hodnocení čtenářů:
80/100