Fallout Online

Fallout Online

Články

Black Isle shání od lidí peníze na strategické RPG

Buď je to krásná ukázka neuvěřitelné vytrvalosti a odhodlání, nebo demonstrace marnosti. Každopádně, Interplay navzdory svému paběrkování a všem dřívějším i současným finančním potížím stále existuje, živí se znovuvydáváním svých her na další a další platformy, a doufá, že se mu konečně povede rozjet vývoj velkého projektu v rámci studia Black Isle. Není to však mytický Fallout Online, protože jestli si pamatujete, práva na něj postoupil Interplay po vleklé soudní při Bethesdě za dva miliony dolarů. PV13, jak se projekt jmenuje, je ale něco podobného – postapokalyptické strategické RPG, na jehož vývoj chce Interplay/Black Isle peníze od vás, jak se můžete dočíst na blogu studia.

Interplay pouští Fallout MMO Bethesdě – za 2 miliony

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že vleklý spor mezi Interplayem a Bethesdou ohledně práv na Fallout MMO dospěl k mimosoudnímu vyrovnání, což většina lidí očekávala.

Konec války v Pustině, Interplay a Bethesda se dohodli

Snad za to může vánoční nálada, snad obě strany napadlo, že stejně v roce 2012 nastane konec světa a tak nemá cenu se dál dohadovat.

Bethesdě se zastavení vývoje Fallout MMO opět nezdařilo

Naše oblíbená nekonečná kauza ohledně vývoje Fallout MMO mezi Bethesdou a Interplayem vstoupila do další fáze.

Interplay obcuje s bankrotem, Fallout Online v ohrožení?

Asi jen málokdo věří, že se Interplayi někdy podaří spustit Fallout Online (Project V13) a poslední zprávy z tábora jmenované firmy na tom nic nezmění, naopak. Dva měsíce staré oficiální papíry prozradily, že na konci roku 2010 leželo na dně pokladny pouhých 3000 dolarů, zatímco provozní ztráta, kterou se podařilo „nastřádat“ za posledních pár let se vyšplhala přes 2.8 milionů dolarů.

Interplay si brousí zuby na znovuzískání Fallout práv

Tahanice mezi Bethesdou a Interplay o Fallout MMO se od soudu přenesla po vyjádřeních Erica Caena a Peta Hinese i do veřejného prostoru a nabídla zajímavá tvrzení zejména na straně Interplay. Eric Caen pro EG prohlásil, že pokud Bethesda neumožní Interplay dodělat a spustit Fallout MMO, tak se původní prodej Fallout práv Bethesdě de facto ruší a ta v plné míře přejdou opět na Interplay.