Fallout 76
Věková dostupnost

Fallout 76

Články

„Překvapilo nás, jak málo hráčů chtělo bojovat proti sobě,“ říká Pete Hines o Falloutu 76

Fallout 76 byl pro Bethesdu výstřelem vedle nejen množstvím bugů a nedodělků. Její viceprezident Pete Hines se teď v rozhovoru pro USGamer nechal slyšet, že vývojáře překvapil nezájem komunity o PvP – mnohem víc prý hráče lákala vzájemná spolupráce. O nějakou tu nápravu napáchaných škod se teď pokusí přídavek Wastelanders, který přidá lidská NPC, rozhovory, dialogy a singleplayerové instance, zkrátka všechno to, co hráče Falloutu doopravdy zajímá.

Předplatitelé Fallout 1st si ve Falloutu 76 hrají na aristokracii

O nadmíru kontroverzním předplatném Fallout 1st už jste nejspíš slyšeli. Možná vám neunikly ani zprávy, že se někteří hráči rozhodli proti tomuto dělení na platící a neplatící hráče protestovat a ty s předplatitelskou ikonkou nevybíravě vyloučit z komunity. Třídní boj pokračuje dál, někteří předplatitelé totiž zformovali „Apokalyptickou aristokracii“ a jsou rozhodnutí se bránit.

Fallout 76 zamyká prémiové funkce pod napálené předplatné

Představte si, že jste fanoušky Falloutu a Bethesdě jste věřili natolik, že jste si pořídili Fallout 76 za plnou cenu. Možná si právě teď trháte vlasy. Nejnovějším kouskem v sérii kontroverzí je totiž předplatné, které vám do hry sice přidá třeba privátní servery jen pro vás a vaše kamarády, ovšem za nekřesťanských 300 korun měsíčně. Nebo 2 300 korun ročně. Za stejnou nebo i nižší cenu můžete mít u jiných firem celou knihovnu her.

Bethesda příští rok spustí testovací server pro Fallout 76

Online RPG Fallout 76 sice běží už skoro rok, testovací server nicméně stále nemá. A že je podle hráčů potřeba – když vás v ostrém provozu provází tak zásadní chyby jako neúmyslná nesmrtelnost, nebo když servery padají kvůli přemíře atomovek, není to zrovna ideální. Bethesda se v tomto případě drží hesla „sice pozdě, ale přece“ a odhaluje své plány do budoucna.

Fallout 76 dostane NPC a battle royale

Pokud jste z nějakého důvodu vydrželi hrát Fallout 76, můžete se radovat. Bethesda se domnívá, že stojí za to se o titul dál starat, a na své tiskové konferenci oznámila, co ho čeká během druhého roku jeho existence.

Do Falloutu 76 dorazila beta survival módu, omezí nechtěné PvP

Včera do online RPG Fallout 76 dorazil patch 7.5 s betou očekávaného survival módu, který potěší především všechny fanoušky PvP. Zároveň s ním ale přicházejí i nějaké změny klasického módu, který se nyní jmenuje Adventure. Postup vaší postavy se mezi nimi volně přenáší a lze mezi nimi přepínat, pokud usoudíte, že chcete trochu víc nebo míň riskovat.

Bleskovky

  • 5. 2. 12:00 - Fallout 76 vyjde na Steamu 7. dubna i s novou expanzí Wastelanders.

  • 25. 9. 2019 - Dekorativní helmy k propagaci Falloutu 76 mohou způsobovat dýchací obtíže, látka v nich obsažená byla zasažena plísní.

  • 11. 9. 2019 - Bethesda opět naštvala hráče Falloutu 76, za ledničku s herní výhodou si účtuje 7 dolarů.

  • 29. 7. 2019 - Systém dialogů ve Falloutu 76 bude připomínat spíš ty z trojky než ze čtyřky.

  • 19. 6. 2019 - Konverzace s NPC ve Fallout 76 by postapokalyptické MMO měly přiblížit k singleplayerovějšímu zážitku. Stav světa bude měnit v instancích vám i vaší partě.

  • 20. 2. 2019 - A trable s Falloutem 76 nekončí ani pro dnešek - Bethesda zabanovala hráče s 900 nahranými hodinami, protože "měl příliš mnoho nábojů."

Hodnocení
GAMES.cz
3/10
Hodnocení Metacritic:
52/100
Datum recenze:
22. listopadu 2018
Recenze